Bayram plan─▒ ­čÉĆ

Bayramda ne yapacaks─▒n─▒z g├╝zellikler. Ailelerle mi olacaks─▒n─▒z yada tatile gidecek olanlar var m─▒

3 Likes

Ben do─čurmaya niyetindeyim de benim k─▒z─▒n gelmeye niyeti yok 4 g├╝n kald─▒ :joy::joy:

1 Like

Bizde memlekete falan gidemiyoruz. Evdeyiz esim calisiyor aksam eve gelince biseyler yapariz heralde bi yerlere gideriz falan. Akraba falan da yok gurbette oyle yalniz gececek iste

Bizde koydeyiz e┼čimin hayvanlar─▒ var onlar kesilicek da─č─▒l─▒cak falan 21 haftadan bursa s─▒ca─č─▒nda hi├ž ├žekilmicek ama gelenlere ├žay kahvalt─▒ falan vermk laz─▒m dua edin bi┼či olmadan gelin :sweat_smile:

Bizde evdeyiz bayram da g├Ârumceler gelicek kurban kesilecek baya kalabal─▒k olucaz bayramdan sonra MersinÔÇÖe annemlere gidecez

Bizde meselelere gitmek istiyoruz 34. Haftam oluyor 6 saatlik yol in┼č s─▒k─▒nt─▒ olmadan gider gelirim

37 haftadam olucam bayram sonraso sezeryan planlandigi icin bayramin 2. Gunu aileler geliyor yani evdeyim belki kisa mesafeli yuruyusler olabilir

Bayramin 3. Gunu dogumum olarak gozukuyo. Gidemiyom hic biyereÔÇő:rofl:

1 Like

Bizde evdeyiz bayram sonra hemen hali y─▒kanacak ev temizli─če girecek e┼čimle :rofl: sonra zaten az zamanim kal─▒yor firsat bu firsat eve giriscezÔÇő:rofl:

Bayramda e┼čim ├žal─▒┼čaca─č─▒ i├žin evde yaln─▒z ge├žiricem , belki do─čum olur diye de ├╝mit ediyorum :rofl::rofl:

Bende evdeyim denize ├žok gitmek istiyorum ama a├ž─▒lmam var diye evden ├ž─▒kam─▒yorum doktor her an dogum olabilir dedi her g├╝n yalanc─▒ sanc─▒lar─▒m var

Birinci g├╝n kurbanimizi kesip ikinci g├╝n annemlerin yan─▒na denize gidecez Allah izin verirseÔÇő:palms_up_together:t3:

BendeeeÔÇŽ son 5

2 Likes

Bizde arife g├╝n├╝ kaynanamlara gidicez baklava a├ž─▒caz bir g├╝n orda kal─▒caz onlar─▒n bayram─▒n─▒ kutlay─▒p sonra benim anneme gidicez sonra e┼čimin teyzesine derken bayram─▒n 1 g├╝n├╝ biter 2 g├╝n├╝ e┼čimin babas─▒n─▒n teyzesine gidicez ├žok ya┼čl─▒ onunda bayram─▒n─▒ kutlar─▒z biter 3 ve 4 e┼čim ve 4 ya┼č─▒nda k─▒z─▒mla vakit ge├žiricez bizde b├Âyle

Bu gece 18 haftal─▒k oldum balay─▒nda karadeniz taraf─▒na gitmeyi ├žok istemi┼čtim e┼čimle gittik hayalimi ger├žekle┼čtirdim ┼čimdide 15 ayl─▒k k─▒z─▒mla gidip gezmek istiyordum ├žok ┼č├╝k├╝r ALLAH izin verirse bu defada k─▒z─▒mla ve bebisimle gidiyoruz bayram─▒n 1. G├╝n├╝ yola ├ž─▒kaca─č─▒z ─░N┼×ALLAH :palms_up_together::heart:

Bayram da do─čuruyorum arkada┼člar :joy:

Bende ─░stanbulÔÇÖdan memlekete gidicem e┼čim ve ├žocuklar ile nas─▒l olacak bilmiyorum 31 haftal─▒─č─▒z in┼čallah sa─č salim gider gelirizÔÇő:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Bende bayram─▒ beklemeyip do─čurmayi planl─▒yorum ama gelen giden yokÔÇő:rofl:

1 Like

Evlendim evleneli bayram plani yapmiyorum :sunglasses: heleki kurbanda :water_buffalo: