Bayram planı 🐏

Bayramda ne yapacaksınız güzellikler. Ailelerle mi olacaksınız yada tatile gidecek olanlar var mı

3 Beğeni

Ben doğurmaya niyetindeyim de benim kızın gelmeye niyeti yok 4 gün kaldı :joy::joy:

1 Beğeni

Bizde memlekete falan gidemiyoruz. Evdeyiz esim calisiyor aksam eve gelince biseyler yapariz heralde bi yerlere gideriz falan. Akraba falan da yok gurbette oyle yalniz gececek iste

Bizde koydeyiz eşimin hayvanları var onlar kesilicek dağılıcak falan 21 haftadan bursa sıcağında hiç çekilmicek ama gelenlere çay kahvaltı falan vermk lazım dua edin bişi olmadan gelin :sweat_smile:

Bizde evdeyiz bayram da görumceler gelicek kurban kesilecek baya kalabalık olucaz bayramdan sonra Mersin’e annemlere gidecez

Bizde meselelere gitmek istiyoruz 34. Haftam oluyor 6 saatlik yol inş sıkıntı olmadan gider gelirim

37 haftadam olucam bayram sonraso sezeryan planlandigi icin bayramin 2. Gunu aileler geliyor yani evdeyim belki kisa mesafeli yuruyusler olabilir

Bayramin 3. Gunu dogumum olarak gozukuyo. Gidemiyom hic biyere​:rofl:

1 Beğeni

Bizde evdeyiz bayram sonra hemen hali yıkanacak ev temizliğe girecek eşimle :rofl: sonra zaten az zamanim kalıyor firsat bu firsat eve giriscez​:rofl:

Bayramda eşim çalışacağı için evde yalnız geçiricem , belki doğum olur diye de ümit ediyorum :rofl::rofl:

Bende evdeyim denize çok gitmek istiyorum ama açılmam var diye evden çıkamıyorum doktor her an dogum olabilir dedi her gün yalancı sancılarım var

Birinci gün kurbanimizi kesip ikinci gün annemlerin yanına denize gidecez Allah izin verirse​:palms_up_together:t3:

Bendeee… son 5

2 Beğeni

Bizde arife günü kaynanamlara gidicez baklava açıcaz bir gün orda kalıcaz onların bayramını kutlayıp sonra benim anneme gidicez sonra eşimin teyzesine derken bayramın 1 günü biter 2 günü eşimin babasının teyzesine gidicez çok yaşlı onunda bayramını kutlarız biter 3 ve 4 eşim ve 4 yaşında kızımla vakit geçiricez bizde böyle

Bu gece 18 haftalık oldum balayında karadeniz tarafına gitmeyi çok istemiştim eşimle gittik hayalimi gerçekleştirdim şimdide 15 aylık kızımla gidip gezmek istiyordum çok şükür ALLAH izin verirse bu defada kızımla ve bebisimle gidiyoruz bayramın 1. Günü yola çıkacağız İNŞALLAH :palms_up_together::heart:

Bayram da doğuruyorum arkadaşlar :joy:

Bende İstanbul’dan memlekete gidicem eşim ve çocuklar ile nasıl olacak bilmiyorum 31 haftalığız inşallah sağ salim gider geliriz​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bende bayramı beklemeyip doğurmayi planlıyorum ama gelen giden yok​:rofl:

1 Beğeni

Evlendim evleneli bayram plani yapmiyorum :sunglasses: heleki kurbanda :water_buffalo: