Başlıklarda Acil, Yardım, Bakar mısınız kullanımı

Merhaba tatlı hamişler. Konu başlıklarında sıklıkla acil, yardım, bakın gibi konu içeriği ile alakasız başlıklar kullanılıyor. Bu tür başlıkları şu yüzden kullanmamanız gerekiyor:

• Konu ile ilgili arama yapan kullanıcılar bulamayacağı için

• Forumda karmaşıklığa neden olduğu için

• Kullanım şartlarına aykırı olduğundan gereksiz onaya düştüğü için

Gerçekten acil bir durum olduğuna inanıyorsanız gerçek bir acil servise gitmeniz gerekli. Her hamilelik kendine özeldir ve herkeste farklı tecrübe edilir. Forumda paylaşılanlanlar sadece bireysel tecrübelerdir.

50 Beğeni

Tabiki öyle admin biz kendi durumlarımıza göre olan şeyleri belki yardımcı olur diye annişlerle paylaşıyoruz ama dediğiniz çok doğru

1 Beğeni

Bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştıracak. Bu şekilde forumun kimseye yararı olmayacak çünkü. Hala daha bakın, acil gibi başlıklar çok sık açılıyor. Düzelmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalıyorum

20 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum

1 Beğeni

Bende kesinlikle katılıyorum o şekilde açılan soruların çoğu da daha önce sorulmuş sorular ama önce bakmak yerine acil diye başlık açmayı tercih ediyorlar

1 Beğeni

Özellikle birisi var hep aynı şeyi yapıyor, çok sinir edici bir durum. Bizde geriliyoruz okudukça, göz attıkça zaten duygular tavan :roll_eyes::smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Birde gebelik haftası ,hamile fotoğrafları altında çok sık paylaşım var hepsinin bir konuda olması daha iyi olur örneğin

Gebelik haftası 22. Haftada olanlar Yaşayan var mı gibi Ya da sorulark anlamlı şekilde yazılmayan çok konu var

5 Beğeni

Evet bundan sonra buna çok daha dikkat edeceğim ve eski konuların başlıklarınıda düzelteceğim

4 Beğeni

Çok doğru karar admin

1 Beğeni

Gerçekten de öyle ben 7 haftalık hamileyim formda her bişey okuduğumda içime direk şüphe düşüyor ve karamsarlık başlıyor sonra doktora gitmek için gün sayıyorum. Artık valla forma girip bakasım bile gelmiyor.

2 Beğeni

Bunun sebebi birazda şu aslında. Foruma genellikle hamilelik ile ilgili sorunları olan hamişler yazıyor. Sende doğal olarak onları okuduğundan bu hisse kapılıyorsun. Hamileliği güllük gülistanlık geçen hamişler genellikle pek konu açmıyor.

2 Beğeni