Balık yağı

Kızlar, imom OMEGA 3 takviye edici balık yağı, 6.ayda mide bulantısı ve kusmaya neden olur mu?

Ben hiç yan etki yaşamadım

Ben hic kullanmadim elenatal 2 kullaniyorum

Peki 6.ayda mide yanması hiç yaşadın mı bacım

Peki 6.ayda mide yanması ya da pat diye gelen bir kusma yaşadın mı bacım

Ben gebelikten once de reflu sahibiydim bide gebeligim 8.haftaya kadar ikizdi oyuzden mideden yana cok sıkıntı cektim ama rutin,katı ve dikkatli bi yeme duzeni ile sukur neredeyse 1aydir cok rahatim

Gaviscon içtiğim için yaşamadım

Maşallah. Daim olsun inşallah.

1 Like

Teşekkür ederim bacım. Umarım hiç yaşamazsın. Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

1 Like

Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

1 Like

Amin hepimize insaallah… fısıltıda konusmustuk oraya uazmistim yeme duzenimi sanada atayim sen henuz sohbet odalarini goremiyosun :heart: belki isine yarar

İyi bi kahvalti tiksinti gelsede hersabah mutlaka haslanmis yumurta oglen 1kase yogurt icine chia kurt uzumu yulaf arada acikirsam ceviz findik badem elime ne gecerse 4,5tane kayisiyla ve Günlük 1fincan Türk kahvemle beraber, aksam admincigimin haftalik yemek programina uygun yemekler… yemekten 1,2saat sora muzlu süt ama ev yapimi tabiki uyumadan oncede 1koca bardak kefir

Kacamak yapmak,fast food beslenmek,paketli-üstünde son kullanma tarihi olan şeyler mümkün mertebe olmayacak… cips işlenmiş et vs zaten yok

1 Like

Ay Allah senden razı olsun bacım. Ne güzel düşünmüşsün. Rabbim sana, senin gibi hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Çok mutlu ettin beni vallahi. Birde ben sağlıkla ilgili başka bir şey daha paylaştım oraya da bakabilir misin acaba bacım

1 Like