Azeri annelere pişik krem önerisi

Kizlar şimdi önereceğim krem turkiyede yok malesef,Belkide bir çoğunuz biliyorsunuz bu kremi,ismi "ALİSA"İlk oğlumda kurtarici bebek bakim kremiydi.
Fiyat çok düşük 2-3 azn,her bezini değistirdiğinizde pişik önleyici olarak bebeğin poposuna,koltuk altlarina,boğazina ince bir kat suruyorsunuz,yağlı bir krem olduğu icin bebeğin çişini,terini deriye temas etmeye izin vermiyor.Çok ama çok mucize bir krem.artık pisik olduysa eğer uzerine çekib yarim saat sonra pisik olan yere bakarsaniz nasil iyileştirdiğini goreceksiniz.Mucize bir krem bebekleriniz doğmadan alinacaklar listesine ekleyin,bak tesekkur edeceksiniz sonra,:laughing::smiling_face_with_three_hearts:ben el kremi olarak bebek kremleri kullanirim hep,kendi bakimim içinde o kremi kullaniyorum,topuk kuruluğu zamani yarim saatde etki ediyor,yumusacik oluyor topuklar.Tek kelimeyle efsane.kullanmayanlar bilemez,kendi markam olsa ancak bu kadar öve bilirdim​:face_with_hand_over_mouth:övgüyü hak ediyor vallahi

5 Beğeni

Leyner bu cok güzel her kes bunan istifade ediyor istersen resmini ata bilirim bende ondan aldim o güzelmiş

2 Beğeni

Bu kremde bende alicam bebeğim için

2 Beğeni

Bende bebegimim ilk 2 ayini leyner kullandim.eski bir krem goruntusunde.ama cok etkili,kokusu cok iğrenç ama yeni doğan bebeklerde cok etkili.ilk aylarda bende memnun kalmisdim.

2 Beğeni

Evet leyner kullanmisti ablamda. Ama kokusu kotu oluyor galiba,fena hemde :smile:

Annem kardeşimde bepanthol kullanmıştı memnundu :smiling_face: Bende en iyi pişik kremini bulamya calisiyorum. Bakalım derisine düşsün esas

2 Beğeni

Evet leynerin kokusu cok kotu,Alisa ama cok guzel kokuyor,denersin insAllah bebeginde.Ise yarayacağindan emin ola bilirsin​:face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

@baby_ugur karşıma çıkarsa bakarım​:smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni