Arkadaşımız @Dilara53 tebrik ederiz Sağlıklı güzel ömrü olsun 💗

Evet sutum gelmiş sezeryanla doğum yaptim ve kizima kavustum artik cok duygusalim asiri agrim var biraz ama kizim icin herseye deger :pray::white_heart:

10 Beğeni

Hayırlı olsuuun :cherry_blossom: Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin inşallahh :smiling_face:

4 Beğeni

@Dilara53 Hayırlı olsun.Gözünüz aydın olsun.:tulip: Analı,babalı ve sağlıklı bir şekilde ömür diliyorum.:heart_eyes::palms_up_together:t2:

Ağrıların olması normal bence.1 aya tam toparlarsınız,belkide daha erkenden.:blush:

Burada sezeryan olan annelerimiz var,destek almak isterseniz belki.

5 Beğeni

Gözün aydiinn :heart_eyes::heart_eyes: ne mutlu sana saglicakla büyüt yavrunu sezeryanda oluyo biraz agri maalesef bol bol dinlen cok gecmez 1 aya eski haline dönersin cok gecmis olsun :cherry_blossom::cherry_blossom:

5 Beğeni

@Dilara53 Tebrik ederim :blush:

Çok mutlu oldum sağlıklı şekilde kucağınıza almanıza :star_struck:

En yakın zamanda doğum hikayenizi okumak için sabırsızlanıyorum. Paylaşırsanız çok mutlu oluruz :hibiscus:

3 Beğeni

@Dilara53 Hayirli olsun 🩷Sağlıklı sıhhatli buyusun insallah :cherry_blossom:

4 Beğeni

Çok sevindim :partying_face: hayırlı olsun :heartpulse: Müsait olursanız dogum hikayenizi okumak isteriz :bouquet:

3 Beğeni

Hayırlı olsun :sparkling_heart::palms_up_together:

3 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim size hayırlı evlat olur inşallah :two_hearts::two_hearts:

4 Beğeni

@Dilara53 tebrik ederiiiiimm :star_struck::star_struck::star_struck: Uzun omurlu olsun inşallah :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Allah analı babalı büyütsün inşallah.

4 Beğeni

Tebrikler canim

4 Beğeni

@Dilara53 kendini iyi hiss edince dogum hikayeni duymak icin hazırız biz. Ve kızçene ne ismi koydunuz?:smiling_face:

2 Beğeni

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim​:pray: İlk basta hic birdey anlamadım evde suyum gelmiş normalde suyun gelmesini o kadar abartarak anlatilmisti ki cevremden anlamadim. Neyse tedirgin olup acile gittim direk suyunuz gelmis hemen doğumhaneye aliyoruz dediklerinde bi kaldım çünkü bu kadar erken beklemiyodum bi anda dogumhaneye alindim aciklik varmi diye kontroller yapildi normal olmayi bekliyoken bi anda hazirlanin sezeryana aliyoruz seni dediler o kadar degisik bir hiski aglasam aglayamadim gulesim geliyo gülemiyorum sinirlerim bozuldu bir anda ilk hamileligim cunku bir tecrubem yok bi anda sonta takildi kendimi saniyesinde ameliyathanede buldum 50 dakka falan sürdü yanlis hatirlamiyosam cocugu aldilar sonra gördüm ve gerisi yok o kadar kendimi salmak icin salmisim ki korkumu yenebilmekten icin kafam gitmis cocuga bu bize benzemiyo karisti mi diye yakinlarima söylemisim​:joy: aslinda hersey o kadar cabucak oldu bitti ki ben anlamadim

5 Beğeni

@Dilara53 Gözünüz aydın olsun.Allah analı,babalı büyütsün.Herşeyin kolay geçmesine çok sevindim.:blush:Peki neden normal doğum değilde,sezeryanla aldılar?

2 Beğeni

@Dilara53 Gözünüz aydın, sağ salim çocuğunuzu kucağınıza almanıza sevindim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Suyumun rengi yeşildi iltahapli gibi direk sezeryan dediler

1 Beğeni

Cok tesekkur ederimm :two_hearts::pray:

1 Beğeni

Gözün Aydın hayırlı evlat olsun Rabbim analı babalı büyütsün :heart_eyes::four_leaf_clover:

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Film sahnesi gibi olmuş. Allah Sağlıklı güzel ömür versin​:bouquet: bebişin adı ne oldu :heart_eyes: annesine kavuştu minik yavrucak​:partying_face: sen de lohusa oldun. Ben de lohusayım. Lohusalar arasına hoşgeldin :smiling_face_with_three_hearts::bouquet::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:

2 Beğeni