Aralık 2024 anneleri

Galiba o sonralardan düzeliyor canım ya

Benim bulantılarım çok olmadı çok şükür düşük tehlikesi yaşayınca gözüm bulantım da görmedi belki de baya uzun sürdü şimdi azaldı çok şükür :palms_up_together: progestron tarzı ilaçlar da zaten iyice arttırıyor bulantıyı kabızlık probleminiz yoksa muz deneyin beni çok rahatlatiyordu

Iyi bisey degilmis galiba erken doguma sebep oluyormus, birde normal doguma izin vermiyorlarmis. Doktorum cok uzerinde durmadi, zamanla yukari cikma ihtimalinden dolayi galiba. Ama bana ev isini dahi yasakladi iliskide yasakladi tamamen istirahat halinde ol dedi. 16.haftaya kadar da progestan kullanicaksin dedi. Benim daha oncesinden 2 dusugum de var da o yuzden bu konularda tedirginim cok.

Kabızlık problemi yeni yeni başlıyor bende ya acı bile yiyorum inanki pek acıda fayda etmiyor kabız olmayayım diye

Kızlar ya ben adet dönemlerimde lekelenme yaşıyorum normalde regl olma haftam bugün yine çok açık bir lekelenme olmuş doktorum normal demişti ama tedirgin oluyorum yinede @aralik-anneleri

Bende de hepsi yasak hala yol bile yasak tatile gidecektik ama söyleyemedim artık nemlekete gidicez diye​:face_with_hand_over_mouth::roll_eyes:

Bunu yaşayan varmış ama bendlim dee bilgim yok ben 45 gündür düşük tehlikesi yüzünden her gün olan bı lekelenmem ve kanamam var doktor normal dediyse öyledir için ferah tut​:four_leaf_clover:

Benimde öyle canım ya kanama alanlarım vardı ne durumda bilmiyorum şuan kanaman ve lekelenmen hangi şekilde oluyor

İlk iki gün hastanede yattım iğneyle durduruldu ama bitmedi ped kullanmaya devam ettim bı hafta sonra lekeye döndü o günden beri de leke olarak devam ediyo arada tuvalette döktüm şimdi daha iyi çok hafif gelmeye devam ediyo içerde az kalmış ama kanama alanı öyle dedi umarım artık biter​:person_shrugging:

Rabbim sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin ya insan çok endişe içinde oluyor gerçekten @Rukiyee

1 Like

Öyle günlerce tuvalete her oturduğumda kontrol ede ede kalktım şimdi 13.hafta bitiyo çok şükür bundan sonrasında sağlıkla kucağımıza da alırız inşallah :palms_up_together::palms_up_together::cherry_blossom::cherry_blossom:

Bizimde 14 olucaz pazartesi inşallah cuma günüde kontrolum var aslında bayramdan sonra ama biz biraz erken gidelim de içimiz rahat etsin diye akıntım oluyor benimde sürekli tuvalete gitmeye korkuyorum bazen inanki :face_with_peeking_eye:

Bnde 11 haftalık hamileyim bi kaybım oldu inşallah bu sefer kucağıma almak nasip olur

1 Like

Amin inşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Amin allah razı olsun hepimizinkini inşallah

1 Like

Rabbim sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin :palms_up_together::four_leaf_clover: