Ankara etlik sehir hastanesi

Selam kizlar burada sezeryan doğum yapan oldumu olan varsa tecrubelerini paylasabilirmi

2 Beğeni

@ankara-anneleri

daha olmadim canim son 8 gunum kaldi haftaya persembe sezeryan gunum insallah saglicakla kucagima alirim canim​:smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Insallah guzel gecer kimisi sonda takimi sen uyusunca oluyor diyor kimisi kwndindeyken takiliyor diyor bi fikriniz varmi

o senin istegine bagli canim ben dr uma soyledim uyusturduktan sonra takin dedim tmm dedi sende soyle senin istegine bagli canim

Öğrendigim iyi oldu bende oyle yapiyim

1 Beğeni

3 4 gün önce hastanede yatarken tanıştığım bir arkadaş sezeryan olmuş.Hic korkma abla dedi.O çok memnun kalmış.Hic anlatıldığı gibi değilmiş.Ssdece doktorun ve hemşirelerin dediklerini yap dedi.2 gün sonra ayaklanmış.Cuma günü sezeryan olmuş pazar günü taburcu etmişler.Benim içimi çok rahatlattı tatlım.

Bakalm kizlar bnde yarin sezeryan olabilirim 36 haftaligim plesenta previa var doktor hazrlkli gel yarin dogma aladabilirim almayada bilirim dedi etlik sehir hastanesine gidiyorum

Bende de plesenta previa var. Bilkent şehir hastanesine gidiyorum. 33 haftalığım şu an. Lütfen sürecinizi paylaşırmısınız çok endişeliyim doğum konusunda :disappointed_relieved:

Siz hangi doktora gidiyosunuz

1 Beğeni

ben koruya gidiyorum canim

Kusura bakmayin etlik sehire gidiyosunuz zannettim :slight_smile:

yok estagfurullah canim ne demek​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Almadılar beni bugun haftaya çarşambaya 37+4 gune randevu verdi gercktn endişelenecek bişey yok sadece sezeryan oluyoruz previa oldugu zaman ilk dogmum normaldi sezeryandan da tırsıyorum bakalim hayrlisi artik

Ben gidiyorum oraya sizdemi oraya gidiyorusunuz

Evet öyle aslında. Ama benim rahim ağzını tamamen kapatıyor ve yapışıklıktan şüpheleniyolar. O yüzden biraz korkuyorum. Ama iyi düşünmeye çalışıyorum. Sıkıntısız atlatırız inşallah :palms_up_together:

Evet oraya gidiyorum bende 13+4 um daha

Yukarı çıkma ihtimali var. Benim çıkmadı ama çoğunda düzeliyor durum genelde. Düşük riski kanama varsa olabiliyor bana doktorum en ufak kanamanda acike gelmen gerek demişti. 28. Haftada lekelenmem oldu onun dışında çok şükür kanama olmadı. 33 haftalığım şu an

1 Beğeni

Doktorun dediklerini uygulayın bi sknti olmaz ins kanama riski fazla oluyormuş birde sezeryanla oluyor bebis rahat olun hic stres yapmayin

2 Beğeni

Kızlar ben bugün gene hastaneye yattım.Etlik şehir hastanesine.