Aklima takilan sorular

Merhabalar sizce bebegim kac haftalik ve ne zaman kalp atışlarını durabilirim

2 Likes

Gebeliğin hayrlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah forma hoşgeldin cnm :smiling_face:7 haftalık kalp atış sesini duyarsın 5 haftalık gibi şuan öyle görünüyo anladığım kadarıyla doktor sana demedi mi kaç haftalıksın

1 Like

Kese 6+0 olarak ölçülmüş. Son adet tarihinizi uygulamaya girince anasayfa da haftanız cıkar. Bazen gec dollenme de olabiliyor. kalp atısı normalde en erken 6.haftada görülüyor ama hem gec dollenme ihtimali oldugu için hemde göbekten ultrason ile net gorebilmek icin drlar 7-8 haftayı bekliyor. Kalp atımı içinde o zamana cagırıyorlar. Hayırlı olsun.

Çok tesekkur ederim.Amin insallah :smiling_face:hoş buldum teşekkür ederim aslinda 1 hafta once gittim ozaman birşey söylemedi doktorum bugün gittigimde ise ultrasonda 6 hafta yaziyor kalp atışlarını duyamayinca uzuldum bende

1 Like

Oncelikle teşekkür ederim.Doktorum bugun 2 hafta sonra birdaha gelmemi soyledi ama uygulamada 7 haftalik gorunuyor doktor 6 haftalik yazmis duyamayinca uzuldum bende

Üzülme bi hafta sonra gidince o tırnağın dan bile küçük kalp sesini duyacaksın inşallh :palms_up_together::palms_up_together::pray::pray:daha çok 7 haftldrda caigryolar kalp sesıı icin :smiling_face::smiling_face:

İnşallah çok teşekkür ederim sabırsızlanıyorum minigimin minik kalbini duymak icin :face_holding_back_tears: Rabbim isteyen herkese Nasip etsin bu eşsiz duyguları

1 Like

Evet ben biraz aceleci davrandim galiba :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Tatlı telaşlar bunlar :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

Öyle evet Rabbim hayırlısını versin inşallah :smiling_face:

1 Like

Amin amin :pray::pray::innocent:

1 Like

Suan duyamazsin 7 veya 8 haftalik olunca kalp atisini dinlersin daha cok kucuk 5 6 haftalik gibi

1 Like

Daha minik annesi merak etme ben 10. Haftada duydum kalp atisini

1 Like

Ay sevindim boyle olmasina :face_holding_back_tears:

1 Like

Oh çok şükür içim rahatladı ben biraz aceleciyim galiba :face_with_hand_over_mouth:

@Mercimek merhaba aramıza hoş geldiniz :bouquet: merak etmeyin bir dahakine gidişinizde duyarsınız Allahın izniyle :hugs:

Teşekkür ederim hoş buldum :smiling_face:Ilk çocuğum ondan kaynakli minik bir heyecan var :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:ama yanitlariniz icimi rahatlattı