8 aylik gebeyim

8 ayimiza girdik haraket etikce sanci gibi ariyor neden acaba baski yapiyor gobigimde bebek karnimda bide midem asiri yaniyor surup iciyorum fayda etmiyor ne yaziki.

Bask─▒ olmas─▒ normalmi┼č alan─▒ azald─▒─č─▒ i├žin ge├žen g├╝nler bu y├╝zden acile gitmi┼čtim nst ye girdim sanc─▒ ├ž─▒kmad─▒ ama a─čr─▒ oluyordu 38+4 olduk ├žok ┼č├╝k├╝r mide yanmas─▒ i├žin tuzsuz sar─▒ leblebi yiyebilirsin yada karadut ├Âz├╝n├╝ so─čuk su ile seyreltip i├žebilirsin ben gaviscon kulland─▒m faydas─▒n─▒ g├Ârmedim pulcet verdi doktor ara ara kulland─▒m 1 g├╝n i├žiyorsam 5 g├╝n rahat─▒m sonras─▒nda karadut ├Âz├╝n├╝ buldum onu kullan─▒yorum

1 Like

Ben iki gun hastanede yatim dun taburcu oldum serum.falan yedim neden sanci oldu anlamadim daha 32 haftaliz mide icin soylediklerinz icin tesekurler

1 Like

Ge├žmi┼č olsun rica ederim sa─čl─▒cakla kuca─č─▒m─▒za alal─▒m bebeklerimizi hepimiz AllahÔÇÖ─▒n izniyle :palms_up_together::baby:

1 Like

Amin cumlemizin

1 Like

Benim 30. Haftada sanc─▒lar─▒m ba┼člad─▒ ama a├ž─▒lma olmuyordu serum tak─▒l─▒yor geri geliyordum sanc─▒ s─▒k s─▒k ritmik ve ┼čiddetli olmad─▒─č─▒ m├╝ddet├že korkma gayet normal tabi kanama vs e┼člik ederse ayr─▒ bir durum o zaman doktora basvur ben ┼čuan 37+1 haftal─▒k oldum hala ├Âyle sanc─▒lar─▒m oluyor ne ge├žiyor ne de ┼čiddetlenip do─čum e─čilimi veriyor bu ┼čekilde sab─▒rla bekliyorum bakal─▒m Rabbim hay─▒rl─▒s─▒yla kolayl─▒─č─▒yla sa─čl─▒─č─▒yla kuca─č─▒m─▒za almay─▒ nasip etsin :palms_up_together:t2:

1 Like

Bende ayni sizin gibiyim amin insallah saglikla kucamiza alalim

Ayn─▒ durumu bende ya┼č─▒yorum mide yanmas─▒ sindirim sanc─▒ ve agri hepsi bir arada

1 Like

Dun markete gidieyim dedim gitim ama ayakta durmakta zorluk cekiyorum alisveris bile yapamiyorum eve taksi cardim ole gitim iki bisy alamadim