29 haftada sarı leke

29+1 haftalık hamileyim :pray:
Ve bugun sarı leke gordum iç camaşırımda yani nokta degil noktadan fazla var ama kokusuz.
Neden ola bilir başına gelen oldumu?
Nedendir acaba ?

Bende olmuştu sarı leke,analiz verdim 2 defa.Uşaqlıq yolundan,mikrob,mantar,infeksiya hepsinde hiçbişey çıkmadı çok şükür.Şimdi ara sıra beyaz bi akıntı oluyor.

1 Like

Soruya bir tek sen yanıt vermişsin @MucizeAnne de artık cevap verilmiyor ancak sohbet ediliyor.
Nasılsın napiyorsun,eşini göre bildinmi?

1 Like

@anon70088793 Her gün görüyorum geliyor.Ama evdeki gibi beraber olmak,uyumak,konuşmak kadar olmadığına göre çok üzülüyorum ama mecbur sabr ediyoruz.Sağolsun doktorum 28 haftadan sonra azadsan dedi,şükürrrr​:pleading_face::pleading_face:en azından hereket edecem.O zamanda eve gidicem mutlaka.Sen nasılsın? Lekelenme oldumu bu günde?

1 Like

:heart_eyes:evet hamilelik sureci sonucta sabr etmek gerek.
Şükür az kalmış bak :innocent:Kac haftaliktin canim .
Bende sol tarafım sanciliyor sabahdan beri.
Uzaniyorum sabahdandır.
Leke gormedim daha,takip ediyorum.

23+3.Bende de tam aşağda tekmeliyor korkuyorum.2 gün sağ tarafta oluyor,1 gün sol tarafta oluyir,1 gün tam aşağda her halde normel orada tekmelemesi​:slightly_frowning_face:

1 Like

Normal canım :innocent:
Bendede oyle oluyordu şimdide oyle :innocent::pray:

1 Like

bebekler pozisyon değiştiriyor normal korkulacak birşey deyil.Büyüyünce hareketleri azalıcak karnımz omlar için dar oluyor diye hareketleri de yavaşlıyor,şimdi iyi günleri sağ sol diye hareket tekme tokat Allah ne verdiyse​:rofl:

1 Like