2 aylik bebegin kafasinda sislik

Selam kizlar uzun zamandir buralarda degildim ama özlemisim buralarida tabiki :blue_heart: bebisle ilgilenmekden hic zaman bulamadim acikcasi :blue_heart: Simdi bi arkadasimin bebisinin kafasinda sislik var hangi doktora gösterdiyse biyere vurmusun dediler amma vurmalik bisey yok vakumlu dogum yapdi aceba ondan dolayi olabilirmi ? Yada ayni seyi yasayan birileri varmi aramizda yardimci olursaniz sevinirim bebisin kafasinin resmini koycam bakabilirseniz :smiling_face_with_three_hearts:

simdiden hepinize tesekürler :blue_heart: görüntü

Vakumdan dolayı. geçici mi bilmiyorum ama eşimin ablası doktor bana doğuma girmeden önce olabildiğince ıkın ve vakum isteme demişti. Internette 2-3 hafta yazıyor geçme süresi için

Yakladik 1 aydir böyle ve gecmek yerine daahada sisiyor her devasinda

@Damlaayy öncelikle @MucizeBebek uygulamasına bekliyoruz sizi :hugs: ya bu doktorları anlayamıyorum cidden böyle şey mi olur :roll_eyes: özele gitti mi, ihmal etmesin bu durumu

Kesinliklr başka doktora götürsün buröuştur diyip göndermek saçma yani

Kulaniyorum canim mucize bebek uygulamasini :smiling_face_with_three_hearts:

Evvt arkadaslm avusturyada yasiyo ve burda neredeyse büyütün doltorlara giti ama hepsi hic bisey yapmanadan eve yoluyo direk bizde artik korkmaya basladik kendi kendine her defasinda sislik büyüyünce silere bi sormak istemedim

Vallaha burda neredeyse hepsine götürdü canim biri diyo vurmusdur biri diyo yüz üstü cok yatmis biri baska bisey diyo ama gün gecdikce sisiyo ayni böyle su toplamis gibi