18 haftalik olduk. Bebegim haraketli esim ne zamn hisseder

Ben cok istiyom onun hisetmesini artik yavastan tepiniyor. Cok siddetli olmasada hisediyorum. Esim de hissetsin diye cikolta yiyom hemen esimin elini karnima koyuyorum hic tepinmiyor . Esim. Elini cekiyor 5 dk sonra tepiniyor. Tekrar deniyok yine aynisi. Esim sadece sertligini hissediyor kafasini olmasi lazim. Nerdeyse hergun is tutarken borden esimin yanina gidiyor elini karnima koyuyorum tepiniyor diye ama bu bebek esimle inatlasiyÔÇő:melting_face::see_no_evil:Halbuki esim artik onu da opuyor .

1 Like

20 den sonra tam hisseder bnce. Bizimki 19dan snra hissettik smdi 27 d├╝z e┼čim 24 hftada tam anlam─▒yla hissetti

1 Like

San─▒r─▒m 22 23.haftada eliyle karn─▒ma bak─▒yordu o an bizim o─član iki defa vurdu onu ├žok net hissetti :sweat_smile: az kalm─▒┼č sizinkinin hissetmesine

1 Like

Benim bebe─čimde babas─▒ koysun elini sesi ├ž─▒km─▒yo biraksin horon tepiyo iceride merak etme 2 haftaya sertlesir tekmeleri :heart:

1 Like

32 haftadan selam ayni seyler devam ediyor esime sesleniyorum bak diye o bakarken duruyor kafasini cevirince geri ba┼čl─▒yor :rofl::rofl: bizimki bizimke dalga geciyor

1 Like

Ben kendim 16 17 de hissettim e┼čim 18 de hissetti ama genelde elini koyunca hemen duruyordu . Kahve ve cikolata a┼č─▒r─▒ k─▒p─▒rdat─▒yor ben e┼čim gelmesine 10 dk varken yer sa─č─▒ma yatard─▒m geldi─činde zaten ba┼člam┼č oluyodu oynamaya ├Ânce bi bakard─▒ oynad─▒g─▒n─▒ g├Ârnce elini koyar bi 2 3 dk beklerdi cnk├╝ koyar koymaz dururdu sonra ba┼člard─▒ oynamaya

1 Like

Benim e┼čim19 hafrada hiseti

1 Like

:joy::joy:aynisini yapiy

E┼čin net olarak 30 dan sonra hisseder bebek ozaman d─▒┼čardan bile fark ediliyor karn─▒n bir o tarafa bir bu tarafa gidiyor

1 Like

Merak etme ilk baslarda inatlasiyorlar 36 haftadayim babas─▒nin sesini duyunca akrabotik hareketler yapiyor iceride ama 25 26 sonra cok net hissedecektir

1 Like

Ben 25 haftaligim ama ben bile hissetmiyorum net olarak

1 Like

Kendim de bu haftalarda elimi koyunca elimle hareketi alg─▒layam─▒yorum ama i├žeriden hafif vuru┼člar─▒n─▒ hissediyorum. Bu y├╝zden uzand─▒─č─▒mda e┼čim hemen kula─č─▒n─▒ koyuyor karn─▒ma hissetti─čini s├Âyl├╝yor, ayn─▒ anda ben de i├žeride hissediyorum hareketi. Ama ikimiz de elimizle hissedemiyoruz hen├╝z :smiling_face:

1 Like