17. Haftaya merhaba diyenler nas覺l覺z弘

Herkesin g羹zel ge癟iyordur umar覺m :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

Ben 16+1 oldum can覺m Art覺k yatmaktan belim kopdu ger癟ekten de Ama mide bulant覺s覺 azald覺 biraz:rose:

1 Like

17 bug羹n bitti a覺r覺 derece bel ar覺s覺 balad覺 :tulip:

1 Like

D羹羹k tehliken mi var kuzum 癟ok ge癟mi olsun inallah oda ge癟er bulant覺 zor i

1 Like

Evet can覺m d羹羹k tehlikem var.

1 Like

Ooo ilerdeyiz maallah kuzum :smiling_face_with_three_hearts: daha k繹t羹 gunler beklemiyordur umar覺m 2. D繹nem balay覺 diyorlar bide:person_shrugging:

2 Likes

Benimde ayn覺 kuzum valla zor iimiz 22sinde kontrol var bakal覺m neler bekliyor bizi

2 Likes

Hepimize dua ediyorum Rabbim sal覺kl覺 s覺hhatli vaktinde evlatlar覺m覺z覺 kuca覺m覺za almay覺 nasip etsin :palms_up_together:t3:

1 Like

Ben de hep korkuyorum diyorum ki bir oynasa belki biraz daha i癟im rahat edecek Hareketlerini hi癟 hissetmiyorum

1 Like

Amin kuzum Allah覺m nasip etmise al覺r覺z elbet :pray: valla epey oluyor b覺 g覺d覺klama yaad覺m ben karn覺mda sonra daha olmad覺 bebimiydi bilmiyorum

2 Likes

17+2 oldum bende 16 n覺n ortalar覺ndan beri daha iyii hissetmeye balad覺m kendimi 14-15 癟ok zor ge癟miti benim i癟in

1 Like

ok 羹k羹r can覺m sevindim daha iyi olal覺m inallah :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes
  1. Haftaday覺m boluklar覺mda ar覺 vard覺 2 g羹nd羹r rahat覺m ge癟ti galiba
2 Likes

Evet canim agrilara al覺t覺k art覺k rahim b羹y羹yor bebi b羹y羹yor normal bide 羹羹tme ayaklar覺n覺

1 Like

16+3 haftaday覺m 7 saatlik yolculuk yapt覺m ondan sonra kas覺k ar覺m balad覺 ben yolculua balan覺yorum bence bebek b羹y羹meye balad覺 癟羹nk羹 idrara s覺k s覺k gitmeye balad覺m ve 3 g羹nd羹r de kab覺zl覺k 癟ekiyorum

1 Like

Offf kab覺zl覺k sorma kuzu bndede var o dert zeytin ya覺 i癟iyorum mecbur Evet yolculuk banada iyi gelmiyor 7 saat baya覺 uzun risk varsa dinlenerek gitmissinizdir zaten idrarla derdim yok evdeyim genelde bol su i癟iyorum bnde

1 Like