16 haftada cinsiyette yanilma oluyormu kesin degil dedi

16.haftada kesin olmamakla birlikte kiz dedi yanilma payi oluyor mu

16 haftada banada k─▒z gibi dediler. 18 de erkek dediler . Ne olacagi belli olmuuor ki :laughing:

2 Likes

Olabiliyor bize de ├Ânce erkek sonra k─▒z dediler k─▒z bebekmi┼č

1 Like

Ka├ž haftal─▒kkrn dediler

14.hafta 17.hafta

1 Like

─░yi geceler

Doktorunuz iyiyse yan─▒lma olmazÔÇő:innocent:

Ben 16 haftamda ├Â─črenmi┼čtim

Galiba ultrason cihaz kalitesi ve o anki p─▒zisyon netli─či ile alakal─▒ nir durum bu. Bana da 16. Haftada k─▒z gibi ama kesin bir┼čry de s├Âylemeyeyim 2 hafta sknra yeniden bakal─▒m dedi ama benim e┼čim biraz merakl─▒d─▒r sorf cinsiyet i├žin ordan ├ž─▒k─▒┼čta ├Âzele gittik orda 3 b─▒yutlu ultras─▒nda kesin k─▒z dedi baya g├Âr├╝n├╝yordu :smile: sonra 18 21 22 haftalar─▒mda devley hastanesindeki kontrollerimde hep sordum k─▒z dediler ama biddaha bak─▒n diye evet evet k─▒z dediler :smile::smile::smile:

1 Like

─░lk bebeginiz mi acaba. Bende bu duyguyu yasad─▒m May─▒s─▒n sonu dogum benim de :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Yok ikinci benim can─▒m :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Ayn─▒ oluyor bizim desene :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: senin bebe─čin e┼či falan nas─▒l bana 22. Haftada kontrol├╝mde yukar─▒ ├ž─▒kmam─▒┼č daha dediler de

14 subatta 6 ay─▒m oldu doktora gittim kontrole 26 haftal─▒k oldum san─▒r─▒m :cherry_blossom: