14 haftalık

Merhaba kızlar 14+5 haftalık hamileyim son günler yatınca uzanınca rahmim ağrıyo gibi oluyor, sanki idrarın var da baskı yapıyor gibi. Ama idrarım yok. Normal mi? Bebek karnı dışardan az belirginleşti ama uzanında dümdüz oluyor bu da normal mi acaba​:smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

Bu dönemde rahim ağrıları baskı vs cok normal rahim hızla büyümeye devam ediyor çünkü. Ancak cok siddetli ve gecmeyen bir agriysa doktorunla iletisime gecmen gerekiyor. Karnın da yeni yeni büyüyor ya dümdüz olması oturunca katlanması falan hepsi normal. Tadını çıkar Karnın büyüdüğünde sağdan soldan alttan üsten nerden yatarsan yat öyle kocaman duracak :joy::bouquet:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim canım inşallah olsun ya ben razıyım​:joy::heart_eyes: ağrılar çok hafif oluyor, geçen ağrılar

1 Beğeni

Ayy ben de karnım çıksın diye gün saydım kilo alayım bebegimi seveyim karnım oynasın falan diye. Gercekten hepimiz için cok güzel duygular bunlar. Ama gel gelelim en son gecen gün eşime birazda sen taşı diye ağlıyordum. Son zamanlarina gelen gebelere burdan bol sans diliyorum​:joy:

Ay canım ben şuan 13 haftalığım her 5 dkka da bir tuvalete gidiyorum ama hiç bişey yok rahmimde ağrıyor ve göbeğim hiç yok benim

Canım endişelenme ben de rahatladım​:blush:eğer hamileliğin kötü geçmiyorsa tadını çıkar, ikinci trimestera çok az kaldı sende​:smiling_face_with_three_hearts:

Normali o agrilar mende 13 hefdedeyem ele agrilarim var hekim deyr normaldi

1 Beğeni

Təki normaı olsun da dözərik​:blush:

Yok canım kötü geçmiyor çok şükür Allah’a şükür işte biraz tuvalet sıkıntım var sadece

1 Beğeni

İkinci trimestera kaçınca hafta oluyor

1 Beğeni

14cü hafta

Teşekkür ederim canım

1 Beğeni