13 haftalık olduk ama hala çok korkuyorum

Merhaba kızlar sizde var mı sanki heran bebişime bişey olucak gibi hissediyorum. 8 yıl sonra kendiliğinden oldu bizim icin mucize bubebek ama sürekli korkuyorum kalbimi durdu acaba bişey mi oldu diye her doktor kontrolünde kalbim durucak gibi hissediyorum. Karnım falan da anca bişey yiyip içince çıkıyor onda bile korkuyorum acaba büyümüyor mü oyuzden mi diye her gün dua ediyorum ama yinede zaman geçmiyor

2 Likes

Aynı aynı canım bütün duygular aynı bizdede yemek yiyince cikio sadece :joy:14 haftalık benimki bugun 8 saatlik yola gittim şuan korkudan ölüyorum bişey oldumu dıe

Bende ayniyim

Valla tek dileğim hemen bitmesi bugünlerin :palms_up_together::smiling_face: yolumuzda daha çok uzun inşallah geçer bu duygu daha iyi hissettiğimiz günlerimiz olur @Zeynepsu @TülayOzan

2 Likes

Bir çok tüp bebek aşılama tedavisi yaşadım. 6 tane kaybım oldu 19 yaşında bir oğlum var benim mucizem de 20 sene sonra Rabbimin bir hediyesi olarak kendiliğinden geldi. Sizlerle aynı durumdayım 16+3 oldum yinede çok korkuyorum… Düşünmemeye çalışıyorum ama hiç aklımdan çıkmıyor…

2 Likes
  1. Haftadayım hala aynı hissediyorum ilk gebeliğim o yüzden bebeğin hareketlerini daha hissetmeye başladım hep tereddüt korku var içimde her kontrole korkuyla gidiyorum.
2 Likes

Bende aynıyım bazen doktor randevularını bilerek iptal ediyorum… Olumsuz şeyler duyacağım diye ödüm kopuyor bir oynasa miniğim o zaman sanki herşey daha farklı olacak :pleading_face:

1 Like

Ayy bende hemen gidim duyim gorim istiyorrum sabredemiyorum günler geçmiyor sanki :woman_facepalming:t2: gerçekten artık hissetmeye başlamak istiyorum

1 Like

Yanliz degislin bende 13+4 um ayda bi kontrole cagiriyo doktor inan o arada biseymi olduki diye icim icimi yiyo hep kotu seyler geliyo aklima hissetmeye baslayinca gececek bu korkularimiz insallah hareket ettikce bizi rahatlatacak ama ozamanada var daha

1 Like

Benimde ilk gebeliğim 11+4 haftalığız ama bende aynı durumdayım sürekli onu düşünüyorum sağlıklı mı değil mi özellikle bazen olumsuz hamilelik hikayelerine denk gelip okuyunca korkum daha da artıyor ya bende aynı şeyi yaşarsam ya kaybedersem diye analık zormuş gerçekten :upside_down_face:

4 Likes

Bende aynıyım . Hep sureklı bı tedırgın halındeyım

Aynen bende öyleyim foruma girmeyi seviyorum ama orda Allah kimseye yaşatmasın kötü şeyler okuduğumda hemen kendimde biseyler aramaya devam ediyorum Allah hepimize sağlıklı kucaklarimiza almayı nasip etsin

2 Likes

Aminn inşallah canım :pray:

1 Like

Benim.ilk bnde cok korkuyorum galiba genel annelerin hissi her doktora gitigim de kotu birsey der ki diye içime kuşku düşüyor

Bende böyle yapa yapa 17 haftayı devirdim bende anlıyorum seni 6 sene sonra o kadar tedaviden sonra kendiliğinden oldu, bende çok korkuyorum ama maalesef elden bişey gelmiyor canım

2 Likes