Yere düşmek

Kızlar merhaba biraz önce duş alırken oturduğum sandalye altımdan kaydı ve direkt popo üstü düştüm sandalyede sırtıma çarptı hafif ağrı belime vurdu ama kanama vs. Yok bi şey olmamıştır değil mi ?

1 Like

Ağrın falan yoksa bişey olmaz canım​:innocent:

Ağrın ve s olursa geçmez ise, acile gide bilirsin.

1 Like

Ayy çok geçmiş olsun şiddetli bi ağrın yoksa bişey olmaz Allahın izniyle ama ağrın devam ederse bi acile görün hem için de rahatlar :heart:

1 Like

Agrin ,kanaman yoksa bir şey yoktur insallah canim sandalye carptigi icin sirtin agriyordur .Dinlen iyice kac haftalik bebeğin?

1 Like

Doktorunun numarasi varsa iletisime gec istersen .

14 haftalık şöyle ağrım yok diyemiyorum çünkü ağrım gebeliğin başından beri var kaşık ağrısı ama düşme ile oluşmadı hep var yani belimde de ağrı var sadece azcık ağrı şiddeti arttı o kadar heralde popomdaki kemik incindi

Geçmiş olsun canım

Kanaman şiddetli ağrın vs olmazsla hiç bir şey olmaz kaç haftalık hamilesiniz bu arada ama sıcağı ile ağrıyı hissetmiyor olabilirsiniz isterseniz bir acile muayene olun

1 Like

Bir şey olacağını sanmıyorum. 8 haftalık hamileyken 7 basamak merdivenden sırt üstü kayıp çok kötü düşmüştüm, tam da doktor kontrolüne giderken olmuştu. Doktorum karına aşırı sert darbe almadığın sürece bebeğe hiçbir şey olmaz demişti

1 Like

Yok çok şükür geçti ağrım eski ağrılarım tabi kaldığı yerden devam :face_holding_back_tears:

1 Like