Yeni doğan aşıları

Istanbul (avrupa) tarafında BEBEĞİME ası yaptırmadan doğum yapabileceğim hastane veya doktor var mi? A*sIYI RET ETTIGIM ICIN DOKTORUM DOĞUMUmu YAPTIRMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ…

Hoşgeldiniz aramıza :sun_with_face:

Tüm hastanelerde yapılıyor. Yaptırmak istemiyorsanız dilekçe yazıp onaylatmanız lazım

1 Like

Evet biliyorum ama gittigim hastane özeldi ve yeni doktor bul diyip vazgecti doktorum doğumuma 2 ay 15 gun kala … o yuzden yeni hastane ve doktor arayışına girmek durumundayım.

Çok şaşırdım biz doğum yapacağım gün hastanede topuk kanı alıp alınmayacağı ile ilgili imza istediler ya da bebek doğduğunda aşıları yapılıcskmı yapılmıcakmı diye

Dilekce veya imza ile size bırakıyorlar. Ama doktor degisikligine gidecegim herseye asi her seye iğne vurdurma çabası neyin nesi anlamiyorum. Dogumda yaptiracagim igneyi bile erkenden yaptirmak zorunda kaldım doktor yüzünden

1 Like

Doğal şekilde doğum yaptıran “Havva Çuhadar Yekrek” adında bir doktor varmış. Bende sizin gibi aşı vs yaptırmaya karşı olan bir gruptan araştırıp buldum bu ismi bi bakarsınız. :smiling_face:

1 Like

Cok tesekkur ederim :smiling_face_with_three_hearts: hemen bakiyorum

Çocuk tetonoz olsa o zaman ne yapacaksın hangi kapıyı çalacaksın. Öylece ölümünü izleyeceksin