Yemek olarak ne yiyorsunuz

Sadece patates ve ya biber pişirip yiyorum sadece tuz atıp yiyebiliyorum Bulantıdan ne yiyeceğimi şaşırdım Aynı şeyleri yiyincede bulanıyor ne yemeği yapılabilir ki başka

1 Like

Ben bi ara sadece salatalık yiyebiliyordum salatalığı deneyebilirsiniz hatta cacık yapıyordum ama hazır yoğurtla ev yapımı yoğurtta midemi bulandırıyordu sonradan geçti çok şükür,susamlı kraker yiyibilirsiniz. Simit alıp onu yiyebilirsiniz benim midemi en azından bunlar bulandırmıyordu az da olsa yiyebiliyordum.:cherry_blossom:

Yağsız sade makarna ,kuru ekmekli domates çorbası , yoğurtlu hafif mezeler vs yiyebilirsn

İlk üç ay yesen de yemesen de çocuk senden beslenmiyor üç aydan sonra miden açılır yersin bebekte senden beslenir

Ben de öyleyim 6+5 seni çok iyi anlıyorum özellikle kahvaltı mutfağa girince bile midem bulanıyor ama yulaf lapası yapıyorum kahvaltıda sadece onu yiyebiliyorum bazen meyve bazen pekmez koyuyorum içine akşamları da senin gibi canım özellikle bir şey isterse onu yapıyorum yoksa ya yoğurt ve haşlanmış patates üçüncü aydan sonra geçiyormuş bakalım inşallah doktor bulantı ilacı da verdi ama sürekli kullanmak istemiyorum eğer mide yanması yaşıyorsan pınar denge diye bi laktozsuz süt var çok sağlıklı mı bilmiyorum paket süt sonuçta ama mide yanmasına çok iyi geliyor şişlik vs de yapmıyor deneyebilirsin ben dolapta bulunduruyorum sürekli

1 Like

Teşekkür ederim yani yemek yiyemiyoruz :blush:Cacığı deneyeyim bakalım

1 Like

Teşekkür ederim yulaf lapasını deneyeyim bakalım

Şeftaliyi ve muzu donduruyorum buzlukta iki kaşık yoğurdun içine rendeliyorum üzerine granola döküp yiyorum buz gibi çok iyi geliyor