Yazın doğum yapacak hamisler bebeklerine nasıl kıyafet alacak

Olana şükür :smiling_face::smiling_face:

1 Like

Temmuz annesi olucam inşallah birkaç tane tulum ve hastane çıkışı yeter diye düşünüyorum onun dışında şimdiden zıbın almaya başladım civilin zıbınlarını beğeniyorum hem uygun hem güzel :smiling_face_with_three_hearts:

5 takım aldım geriye kalan tulum ve zıbın hep yeni doğan üşür diyorlar hep o yüzden uzun kollu kısa kollu karışık aldım duruma göre artık

Bende haziran başı 5 8arası ne güzel

Bol bol zıbın

Benimde agustos sonu doğum uzun kollu patikli ince tulum düşünüyorum cunku klimalı ortamda olacak bebek en cok tulum giyer gibi geliyor

2 Likes

Benim tahmini 21 hazirana denk geliyor doğumum kizim agustosta dogmustu ona ragmen narin üşür diye uzun kollu giydirmistik ben bir kaç bisey aldim begendigim icin duruma gore ekleme yapabilirim kısa kollu falan

1 Like

Çok güzelmiş güzel günlerde kullanın :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Benimde Ağustos ilk haftası çok sıcak olacağını tahmin ediyorum hastane çıkışı olarak da müslin kumaştan tercih edeceğim ve kısa kollu zıbınlar yaz bebekleri çok hassas oluyor ve daha çabuk pişik oluyorlar sıcaktan

Evet yedekte o tarz şeylerde almak lazım bizim de ev o sırada çok çok sıcak olursa klima açarız ama üşütür diye de korkar açmayadabilirim​:see_no_evil::see_no_evil: yine de dediğiniz gibi ince uzun kollu olsa iyi olur evet