Yazın doğum yapacak hamisler bebeklerine nasıl kıyafet alacak

Merhaba arkadaşlar benim.kizim kısmetse Haziran başı doğacak ve yeni ogrendigim için de yazın bişey alamadım simdide yazlık yok tam yaz olduğu için de ne yapsam bilemedim sizler ne yaptınız yazın anne olucaklar

3 Likes

2023 temmuz annesiydim. Ben yenidoğan ilk 14 gün takım giyer diye 5 tane takım almıştım hepsini belki 1 kez giydi 4. Gün zıbın ile gezmeye başladı

3 Likes

Bence de çoğunlukla zıbın almalısınız. Ben de zıbın aldım hep. Ağustos annesiyim, gebe olduğumu öğrendiğimde kış ayıydı

2 Likes

Yazin anne olacağım cinsiyeti belli olunca ufaktan başlamayi düşünüyorum.

Kısa kollu zıbın, askılı zıbın, zıbın yine zıbın yine zıbın :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: belki birkaç tane de ince tulum. O da uyurken üstünü örtmeyeceksiniz ince tulum çekersiniz üstüne.

3 Likes

Bende temmuzda dogurcam​:smiley::smiley: oğlum kış bebegiydi bu yaz bebegi olacak ve hic o konuda tecrübeli değilim :frowning: ve istanbul gibi nemli ve sicak bir sehirde nasil olur bilemiyorum​:dizzy_face:

1 Like

Buralardan tecrube toplayayim bari​:joy:

1 Like

Ben agirlikli olarak muslin kumas zibinlar tercih ettim. Yine kisa kollu beyaz vs pek cok renk pamuklu zibin da aldim.

Ben de agustosun 5 inde dogum yapacam

3 Likes

Serap hanım ben Antalya’dayım ben neydeyimmm​:melting_face::melting_face::melting_face:

Ay ne tatlıymış nereden aldınız acaba? Yazın kendim de çok severim müslin kumaştan kıyafet giymeyi

Banamio isimli siteden almistim, guzel urunleri var tavsiye ederim :revolving_hearts:

2 Likes

Dikkat et isilik falan olmasın yazın istanbulda yaşan bebek için kaçınılmaz

Teşekkür ederim hemen bakıyorum :heart_eyes:

1 Like

Bende bekliym Allah nasip ederse bende temmuz başı dogum yapacağım :blush:

Benim ağustos sonu olucak , doğduktan sonra önümüz sonbahar ama havalar eylül sonuna kadar sıcak olur diye düşünüyorum, henüz düşünmedim ve hazırlıklarada başlamadım çok yeni şuan :innocent::innocent:başlığı görünce çok heyecanandım​:high_brightness::high_brightness::high_brightness:

1 Like

Merhaba benim de haziran başı benimde şuan aklımda olan konu ne almam gerek :smiley: ilk kızım Aralık doğumlu kızdı şimdi yaz bebeği erkek olucak kısmetse her konuda farklı bir deneyim olucak benim için

1 Like

Giydirmeyeceksin bacım :face_with_hand_over_mouth:

23 Eylül’de doğurdum çocuk tek zıbınla bile fenalık geçirdi ahaha gerçi benimki biraz fazla ateşli :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes