Yalancı sancı,gerçek sancı farkı

Valla dün bende ağrı mı sancı mı neyse onu yaşadım 33+4 üm gün boyu karnım hep sertleşti akşamda ağrı başladı iki saat geçmedi hiç takipli olduğum devlet hastanesi aciline gittim yeşil alana yönlendirdiler doktor sadece bi parol serum takalım geçmese tahlil tetkik yaparız dedi serumdan sonra çok az devam edince bu sefer kan idrar tahlili istedi onlarda temiz çıkınca kadın doğuma yönlendirmeye gerek yok doktorunuza muayene olun en kısa zamanda dedi ben belki nöbetçi kadın doğuma yönlendirir nst çekilir dedim hatta doktora söyledim ama ısrarla göndermedi biraz sinirlendim açıkçası neyse ki ağrım geçti sonradan ağrı kesici etki etti büyük ihtimalle yani hem ilk gebelik hem tek uzakta olmanın verdiği stresle insan her şeyi düşünüyor inşallah vaktinde gelir bebeğim

1 Like

34.haftamdayım alt tarafa çok baskı yapıyo son 3 haftadır doktorum dinlendiğinde geçmiyorsa hemen hastaneye gel erkem doğum belirtileri olabilir dedi ve 31. Haftadan itibaren ntsye başladı bence ihtimal etme canm umursamadıysa bile başka doktora yeniden görün