Vajina dış dudaklarında şişlik ve kaşıntı

arkadaşlar vajinada şislik ve kaşıntı var nasıl bir tedavi uygulayabilirim

Bir an önce hastaneye gitmenizi tavsiye ederim bende çok yaşadım ve enfeksiyon idi geciktirmeyin

Bnm oyle olmustu mantar enfeksiyon deniliyodu doktor fitil hap veriyo normalde ama hamileyken baska ilaclar verir birde evde yapabilecegin tek bildigim camasir sık deyistiryuksek yika ütüle de giy yikamana temizligine dikat et

@Ulku_36 merhaba şu durumda mutlaka doktora gitmelisiniz ihmal etmeyin lütfen çünkü büyük ihtimalle enfeksiyon söz konusu.Pamuklu ve mutlaka ütülü çamaşır kullanın. Günlük ped kullanıyorsanız asla kullanmayın.

1 Like

Şişlik derken ? Bende de var ama topak topak . Varis benimki büyük ihtimalle. Ebeye sordum doğumdan sonra geçer dedi. Çok şişmişsin oyuzden orda varis oluşmuş dedi Onun dışında kaşıntı bende de var ama vücut temizliği yaptığım gün onun dışında olmuyo

Bende çıktı cuma günü gittim sonuçlar çıktı enfeksiyon 9.2 çıktı yüksek yani

Bende yaşadım enfeksiyon kapmışsın cinsel ilişkiden dolayı büyük ihtimalle bnm ki ondn olmuştu doktora git bi baktır inşallah önemli bir şey yoktur benim ki bi hafta şiş kaldı da kendiliğinden geçti sonra ama tabi sznki farklı olabilir

Bende kaşıntı ve akıntı vardı kremle fitil kullandım hemen geçti doktora gitmeniz gerekiyor