Uygulamada kocalarımız da olsa nasıl olur

Merhaba kızlar yine ben ama bu kez farklı bir konuyla karşınızdayım. Bizler birçok gebelik , anne - bebek uygulamaları kullanıyoruz. Peki eşlerimiz içinde böyle bir uygulama var mıdır ? Dün eşimle konuşurken bazı takıldığım noktaları paylaştım o da haklısın ama ilk kez böyle bişey yaşıyorum yani ilk kez çocuğum oluyor nasıl davranmam gerek neler yapmalıyım bilmiyorum dedi benimde aklıma burası geldi sizlere sorayım dedim bildiğiniz böyle babalık , empati ve yapılması gereken işler konusunda yardımcı olacak bir uygulama var mı?

Uygulamadan ziyade eşini karşına alıp konuşmalısın bence ben özellikle ilk 2 ay eşime hep sinirliydim küçücük şeyden bile olsa benden nefret mi ediyorsun dedi hayır hayatım senden nefret etmiyorum sadece bazı şeylerin bana çok batıyor dedim bunu konuştuk maalesef senin hormonların seni kontrol ediyor :face_holding_back_tears:

1 Like

Sürekli konuşuyoruz ama günün yorgunluğundan mi kafası kalabalık o yüzden mi bilmiyorum her zaman farkında gibi davranmıyor çok anlayışli bir insanım ama bazen bende patliyorum o yüzden en azından bizdeki gibi takip uygulaması fln olsa her gün bildirim gelse fln çok iyi olurdu

Erkekler iç güdüsel olarak böyle şeylere açık değiller ki tatlım olsa bile uygulamayı sallamazlar x​:joy:

Benim eşim forum bölümünü kullanmasını beceremedi ama her hafta hamilelik takibini yapardı hatta benimle de paylaşırdı

Mucize anne erkek bölümü için önerinizi yönetime iletiyorum

1 Like

Hoş düsünce ama İnternet olduğu için kullanan az olur diye düşünüyorum ben.

Anneler soru falan soruyor diye kullananı çok bence,erkekler sadece izleyecek soru sormayacak mesela akıntım var sancım var ve s.

Şahsu düşüncem tabi​:smiling_face:

Erkekler şey der herhalde ya o icardinin gol atışı neydi beee falan :joy::joy:

1 Like

Bende her gün okuyorum 12 olmasını bekliyor hep :blush:

Evet öyle olur kesin :sweat_smile:ama benim eşim asla futbol izlemiyor :sweat_smile:

Benimde öyle :joy::joy:

1 Like

Orası doğru benimle beraber hafta takibi yapiyor bebeğin boyutunu fln bilir ama daha babalık duygusu olmadığı için sanırım bir de bana öyle haklısın ama ilk kez yaşıyorum bilmiyorum fln deyince üzüldüm internette araştırır zaten normalde bir yerim ağrıyor ya da birşey olduğunda der baktım ben normal :sweat_smile:

1 Like

Teşekkür ederim :cherry_blossom:

Normalde de araştırır googledan ama orda çok fazla bilgi kirliliği var en azından burası daha iyi hemde kolay bilgiye ulaşılıyor

Üf eksik kalsın :rofl: bizimkisi sevmez öyle şeyleri. Ben de sevmesini istemem…kemdi işine baksın o

1 Like

İcardi o golu atamayınca bir sancılandım :rofl: falan derlermiş:rofl::rofl:

2 Likes

Ahahhaha aynisi ya ben ona baktım sancılar rahim büyüdüğündenmis falan diyo :joy::joy:

Ahahahahahahahah olası ihtimaller :joy::joy:

Aynen düşünmesi güzel de bazen sanki geçiştirmek için söylüyor gibi​:sweat_smile::sweat_smile:

Yok be biz şimdi hormonlar tavan ya daha daha iyisini istiyoruz bakma kocalarimiz iyi aslında ben benimkinden razıyım :face_holding_back_tears:

Çok şükür canim bnde razıyım tabi Allah daim etsin :face_with_hand_over_mouth: