Ultrason sırasında bebek hareketleri

Merhaba anneler, bebeğinizi görmeye gittiğinizde hangi hareketleri yaptığını görüyorsunuz?

İnternette bazı videolarda görüyorum. Bebek solucan gibi kıpır kıpır.
Biz, bebeğimizi bir kere kedi gibi yüzünü temizlerken gördük 1 ay etkisinden çıkamadık
Bu en son gittigimizde de doktor bebeğin surat fotoğrafını yakalamak için çabalarken bebek de ben de galiba gerildik ve ikimiz de (bebek ve ben) elimiz yumruk şeklindeydi. Bunun etkisinde kaldım. Mutluluktan gözlerim doluyor. :face_holding_back_tears:
Bunun dışında gördüklerimizde eli ile yüzünü kapatıp uyuyor. Kedimiz de öyle uyuyor :rofl:

2 Likes

Ben Ultrasona gitdigimde uzanikli oluyorum diye tam goremiyorumdum diye…eşim videoya çekmişdi.oyle görmüşdüm.duygulanmıştım

1 Like

biz doktora gittiğimizde bebeğim bi uslu duruyor ki,yüzünü de elleriyle kapatıp kımırdamıyor 2defa detaylı ultrasona girmiştim aynı günde kendini göstermiyordu ama doktordan çıkar çıkmaz boks yapıyoruz :joy: bi tekmeler , hareketlilikler. Bide babası elleriyle okşadğı zaman sakinleşiyor ellerini çektiği an tekmeler giriyor karnıma​:joy::joy::joy:

3 Likes

Ultrason cihazını koyduğu yere bir tekme attı :rofl::face_with_hand_over_mouth: ellerini çok aktif kullandığını gördüm

3 Likes

Harika bir anı olmuş :rofl:

2 Likes