Tam doymadan vitamin kullanmak

Günaydın herkese kızlar dün galiba fazla yemek yiyemedim ve onun üstüne vitamin ilacı içtim gece kalktı çok afedersiniz sarı renkte kustum şimdi hala ağzımda ilaç tadı var acaba bebeğe bir şey olmuşumdur???¿???¿???

@Nagiş bence az yediğin için miden hazımsızlık yapmıştır kaçıncı haftadasın bebek hareketlerini hissediyor musun :bouquet:

17+4 olduk

1 Like

İçini rahatlatmak için muayene ol istersen canım belki yediğin birşey dokunmuştur belki vitamin

1 Like

Tamam bugün sağlık ocağına sonuçlarımı almaya gidicem ordaki doktora sorsam olur mu acaba

1 Like

Sorabilirsin ama bebişi görmek istiyorum dersen hastaneye muayene olman daha iyi olur için rahatlar :pray: ama bence bir sorun yoktur

1 Like

Teşekkür ederim yardımın için

1 Like

@Nagiş yemekle alakalı olduğunu ve bir sıkıntı olacağını sanmıyorum​:smiling_face:, ilacı ilk kez mi kullandınız vede normalde bulantı kusma şikayetleriniz oluyor mu

1 Like

Yok normalde vitamin ilacı kullanıyorum ama fazla yiyemedim yemek bir şey olmaz diye üstüne ilacı içtim kötü oldum doğuma kadar vitamini bide demir ilacını iç dedi doktor

Aslında bulantı ve kusmalarım geçti sadece reflü yüzünden mide yanlarım oluyor ve sonunda kusuyorum okadar

Bana da aynı oluyordu her ictiyimde doktoruma söyledim kullanma dedi bende kullanmadım damla olarak verdi onunda zaten bir aydır kullanmıyorum

1 Like