Şubat anneleri yokmuuu

Kızlar bnmle birlikte kaç kişi var burdaaa​:see_no_evil:

1 Beğeni

Şubat annesi ben varım :smiling_face_with_three_hearts::grinning:

2 Beğeni

Bende varım şuan 6+5 haftalık doğum şubatta allahın izniyle :sweat_smile::heart_eyes:

2 Beğeni

Nasıl geçiyor bnde bnde Perşembe 9. Haftama gircem aşırı miğde bulantısı ve bel agrısı var

1 Beğeni

İnşallah canım sağlıkla kucağımıza alırız

1 Beğeni

@subat-anneleri

Kaç haftalıksınız

İnşallah canım :heart_eyes:🩵

Benim güzel gidiyor bulantım asermem hiç biseym yok 9+6 günlük bugün

Ne güzel

Bende 39+5im ama burda yorum yapıyorum kusura bakmayın :joy::joy:

1 Beğeni

Kız bnde diyom bu kız sanki baya vardı Allah seni ne yapamsın ne zman doğurcannn

Vala gelmeye niyeti yok oglumun :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

bende subat annesi olacam ALLAH’ın izniyle 7+3 haftalık

1 Beğeni

Hayırlı olsun canım :innocent:

1 Beğeni

Kızlar 32+3 den selam vereyım allah yar ve yardımcınız olsun tabı benımde ınsallah benım gbı doguma kdr kusmassınız bulanmassınız rabbim bizlere bebeklerımıze sağlık şifa versın ınsallah :blossom:

tskr ederim 6 yıldan sonra cok şükür rabbim bu duyguyu nasip etti bana hayırlısıyla saglıkla kucagimizada alırız hepimiz​:hugs:

1 Beğeni

Çok sevindim sizin adınıza rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin :heart_eyes::innocent:

1 Beğeni

Yaaa bnm çok miğde. Bulantılarım inşallah sag Salim kucagımıza alırız

Insallah canım bogazına bısey oturuyomu senınde benım hep oyle basladı ve bitmedi. Hergünümü ağlayarak gecırdım halada öyle bulantı cok kötü hele sımdılerdede uyuyamıyorum daha kötü oluyo bıran önce dogsun ıstıyorum. Geçen doktorumun sekreteri dedı bu yıl ki gebeler hep böyle bulantılı dedı ee nolcak yedıgımız ıctıgımız hersey hormon hersey kötü vucudumuz kaldırmıyo yani