Su mu idrar mı

Arkadaşlar 33+1 haftalık gebeyim 2 saat uyudum ve kalkınca baktım pijamam ıslak ve uyanma sebebim iste tuvalete sıkıştım tuvalete kalktım idrarımı yoksa su mu bilemiyorum hastaneler bana 2 saat uzak ne yapacam bilemedim :sob:

Şimdi nasılsınız, gelmeye devam ediyorsa sudur

İki sefer ıslandım koku yok ayağa kalkinca biraz sancım oluyor

1 Like

Sancılarınız düzenli mi peki ? Su gibi geldiğine emin misiniz bir de, hani son haftalarda akıntı yoğunlaşabiliyor. Ondan dedim

Kesinlikle akıntı değil ama sancım da çok az erken doğum riskim vardı ama çocuk hareketlerinde var bilmiyorum ne yapmam gerekiyor

Bence ambulansa haber verin. Çok hızlı gelirler, götürürler hemen. En azından Allah korusun ters bir durumda da müdahale edebilirler

İlcede yim ambulans beni bursaya götüremez mis dedi doktor kendin gidecekmişim dedi arabamiz yok dedi bizim araba yok dedim taksi tut git dedi

Ambulans gelmek zorunda canım. Suyum geliyor de sen. Başka gidecek vasıtam yok de. Benim de böyle bir durumum olmuştu, ilçeye gelmişti ambulans. Taksi yok de sen

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun :heart:

1 Like

Ne demek, rica ederim. İnşallah bir sorun yoktur, aklım sende kaldı :pleading_face:

1 Like

Canım nasılsın ?

Sancılarım devam ediyor doktor baktı bebek aşağı inmiş her an doğuma alabiliriz dedi yarın bir test var onu yaptiracam suyumu geldi yoksa idrarımı bin TL istediler bir test varmış onu yaptıracak şimdi hastaneden eve geldim

1 Like

Neyle gittin hastaneye kuzu ? Çok şükür ki gitmen iyi olmuş

1 Like

Sabah gittim yaşadığım sehirde ve ilcede kimsem yoktu sabah gittim 4 yaşında kızım var eşim çocuğa baktı sabah taksiye binmek zorunda kaldım Allah sizden razı olsun

1 Like

Ne demek, sizden de razı olsun :pray: Siz iyi olun yeter

Çok teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts::heart:

1 Like