Son 3 ayda kaç kilo aldınız

Merhaba kızlar son 3 aya giricem az kaldı çok fazla kilo almadım ama etrafımdaki herkes sen asıl son 3 ayda kilo alacaksın dikkat etsen de alıyorsun falan diyor siz kaç kilo aldınız son aylarınızda az kilo alarak ya da kilo almadan tamamlamak mümkün değil mi

son 3 değil de 32 den sonra gibi başladım kilo almaya 5 kilocuk aldım amma şu an 37 yij daha doğurmadım. alıcaksanız da alın ya. son aylarda bebek hızla böyüyor

1 Beğeni

Ben 65 le hamile kaldım 33 haftadayim şuan 80 kg olmuşum inan hiç umurunda değil bebeğim sağlıklı olsunda kilo gider ztn :joy: söylenenleri takma

1 Beğeni

Haklısın canım :sob: ama elimde değil deneyeceğim yine de

Ben biraz kilolu hamile kaldığım için ister istemez takıyorum etraftaki insanlar da konuşunca, size de maşallah ne güzel

ben de kilolu kaldım canım hamile kaldığımda 82dim)

Ben 9.aya grdm 7 kg aldm şimdiye kadar bünye meselesi bence kisiden kişiye değişiyor

Hiç kendini ve bebeğini sıkma benim 3. Cu çocuk diğerlerinden 2 şer kg tek almiştim bunda masallah gidiyoz bı şekilde sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil tatlim zaten insanlar acımasız bazen en yakın bile seni çok acımasız bı şekilde yadirgiyo takmiycan hayat bize güzel istediğimiz gibi çocuk doğuruyoruz rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucaklayalim :rose::smiling_face_with_three_hearts:

Maşallah ne güzel

Yaa 2 kiloya da çok şaşırdım :open_mouth: haklısın canım işte ama zaten hamilelik hormonlar falan derken takılıyorum yine de yediğime içtiğime dikkat edip dediğin gibi takmamaya çalışacağım demek ki bünye meselesi biraz da

Bende 65 ile hamile kaldım Şuan 72 . 7 aylık olduk 7 kilo aldım . Ama hiç bellı değil :joy:nasıl 7 kilo almışım hayret ediyorum .

Tartıya çıkmayı bıraktım valla. Tek önceliğim kendi sağlığım ve bebeğimin gelişimi. Kilo da umrumda değil, tabii ki dikkat ediyorum ama canımın içinde can taşıyorsam illaki bi bedeli olacaktır. Ev yemeği dışında hiç bir şey tüketmiyorum

Yaa ne güzel ben biraz kilo alsam hemen yusyuvarlak top gibi oluyorum :sob: ama 7 ay için de 7 kilo iyi sanki

1 Beğeni

Çok haklısın aslında ben de tartıdan uzak duymaya çalışayım en iyisi zaten doktorum bir soeun olsa söyler herhalde :frowning:

Bende 22 haftalık hamileyim 73 le hamile kaldım şuan 78 kiloyum 5 kilo almışım sadece göbeğim çıktı çok şükür diğer yerlerden almamışım çok sırıtmıyor

Evet bencede ıyı . Zaten bünyem çok kilo almıyo . Şuan 7 kilo almışım ama pek bellı değil :blush:çok alıncada sonra vermesı var . Ama önemli olan bebişlerın sağlığı kılo her türlü verılır

5.aya kadar her ay 1 kilo aldim , ama 5.aydan sonra yavas yavas hizlanmaya basladi suan 32+2 yim ve 12 kilo aldim. 50 kilo ile hamile kaldim 62 kiloyum suan

Haklısın canım ben de senin gibi sonrasını düşünüyorum işte umarım bebişlerimiz ve bizim sağlıklı olduğumuz şekilde alırız kucağımıza evlatlarımızı :palms_up_together::heart_eyes:

1 Beğeni

Çok iyiymiş maşallah :nazar_amulet:sen zayıf hamile kalmışsın canım zaten 14-15 kilo alabilirsin diyor doktorlar bu kilolar için

1 Beğeni

Evet bana da doktorum 17 kilo alabilirsin dedi simdilik o yola dogru gidiyor gibiyim ama bakalim belki 65 uzerine cikmam su aralar dikkat edebilirsem eger bebege kilo aldiran seyler tuketmeye calisiyorum