Soğuk algınlığı ve gripte ne yapmak gerekiyor

Arkadaşlar ben gırip oldum biraz gırip ilaçları alamıyoruz malum bitki çayları da pek iyi değil diye biliyorum acaba ne iyi gelir​:thinking::kiwi_fruit::watermelon::apple::strawberry::banana::onion::tea: bunları tüketiyom

Merhaba hanımlar, 9. Haftadayım ve çok kötü grip oldum. Vücut ağrılarım geçmiyor. Aynı durumda olan var mı? Varsa da nasıl geçti?

Nane limon iyi geliyor sıcak corabalar hafifletiyor biraz

1 Like

Çorba da iyi gelir boğazınızı rahatlatır

Gribal bir enfeksiyon ataltıyorum üşütme gibi fakat hiç bir ilaç kullanamıyorum zencefilli nane limon ve ılık ballı süt içiyorum bebeğim de zarar görür mü 13 haftalık hamileyim :frowning:

2 Likes

Hayır zarar görmez limonu fazla tüketmeyin tansiuon düşürür herşeyin fazlası zarar unutmayın

1 Like

Bebişe birşey olmaz bende grip atlattım sıcak çorba ıhlamur zencefil bal bide üstüne terledim o şekilde 2 günde atlattım ben ayaklarını sıcak tut

1 Like

Çok teşekkür ederim çok sağolun Allahım herkese sağlığını şifasını versin :palms_up_together:t2:

1 Like

Yüksek ateş olmadığı sürece korkmayın :blush:

1 Like

16 haftalik hamileyim öksürük bogaz sisligi surekli kusma burun tikanikligi yasiyorum kac gundur gecmedi acile gittim ilac veremeyiz kendin atlat deyip sadece serum taktilar ama pek ise yaramadi ne yapmaliyim oneriniz varmi

Hoşgeldiniz aramıza, gebeliğiniz hayırlı olsun :potted_plant:

Geçmiş olsun :pray:

1 Like

Kızlar hasta olcak gibiyim soğuk aldım sanırım nane limon içsem bişey ölümü acaba normalde ıhlamur içmiştim geçen olduğum da da ama şuan evde yok acil ne yapabilirim ilerlemesin diye

Olmaz, içebilirsiniz. Geçmiş olsun :pray::heart:

1,5 aylık hamileyim grip oldum napmam gerekiyor

1 Like

Valla ben hamileliğim boyunca 3kere grip oldum ilaç kullanmadan geçmedi hiç biri​:smiling_face_with_tear:

1 Like

Merhaba canım aramıza hoşgeldin :star_struck:

Gebeliğin hayırlı olsun :smiling_face_with_three_hearts:

Geçmiş olsun canım bol bol c vitamini içeren meyveler tüket bol bol dinlen ıhlamur çayı iç ama günde bir kupa limonlu soda yapıp iç

1 Like

Her sabah Portakal sıkıp içtim ballı süt içtim uyumadan önce. Tavuk çorbası da iyi hissettiriyor yediklerinizden tat almasaniz bile yemeye devam edin Bol bol meyve yedim hiç ilaç kullanmadım gecmesi biraz uzun sürdü ama ilaçsız geçti

1 Like

Tamam tuğcecim çok teşekkür ederim

1 Like

Hoş bulduk canım teşekkürler

1 Like