Sizce bu durumda ne yapmalıyım

Haklısın sende ki numarayı başkasının telefonundan arayıp konuşsana kimsin kocama niye msj atıyor gibisinden deilde ne olduğunu anlamaya çalışmak gibi belki eşinle gerçekten alaksı yoktur para için yapıyorlar dır bunu

Zaten numaraya yazmışsın ne olduğunu söylemiş eşine bence ben o numaraya yazdım böyle söyledi senin böyle kadınlarla ne işin var diye sorabilirsin

Dürüst olmak gerekirse. Umursama adamı o senin eteğine yapışsın valla ilk boşanma sebebi bunun gibi sebeplerde ola bilir çocuk behane gibi geldi . Eskort konusuna gelince yanlış anlamayın ya sizi artık arzulamiyordur ya sıkılmışdır çünkü ihtiyacını gidermek isteyen mast yapar en fazla . Ne desem bilemedim benimkide başka kadınlai hayal ederek mast yapardı erkek milleti işte

Sordum Dedi yeni olan bir şey değil 2 yıl önce olmuş ama ben 2 yıl önce olduğuna inanmıyorum yani kadın niye 2 yıl önce ki mesajı bugün cevap versin Başka iş yok zaten

Ben de onu anlamıyorum cinsel hayatımızda hiçbir sorun yok

E tabiki çok saçma iki yıl önce olduysa niye şimdi ortaya çıksın

Evet ben onu uyandırıp gösterdiğim gibi telaşlandı elimden alıp sildi hemen sonra benim telefonumdan da sildiğini sandı önce tanımıyorum diye İnkar etti sonra baktı inanmıyorum dedi 2 yıl önce yazmışım Bana da bir arkadaşım vermiş numarayı

Ben dedim Peki niye yazma gereğinde bulundun ki dedi işte salaklığımdan falan

Bı süre mesafe koy arkadaşlarına kendine çocuğuna ayır vaktini . Biraz yokluğunu hiss etmesi lazım eminim kendisi gelecektir

1 Like

Zaten peşimden ayrılmıyor bu aralar sürekli bana unutturmaya çalışıyor gibi hissediyorum

Ya şöyle bisey var artik yurt dışından bile numaramizia nasıl ulaşıyorlarsa wpden arama yapip mesaj atabiliyorlar boyle bi durumda olabilir. Senin içinden ne geçti o an beni kandiriyor mu yoksa benim eşim yapmaz mi dedin. Ve bi sure bence sessiz kal takip et gizliden eger simdi çok üstüne gidersen bu sefer guvensizlikten dolayi kavga edersiniz. Konu olmadik yerlere gidebilir.

Çünkü seni oyle bisey olmadigina dair ikna etmeye çalışıyor bence eger aldatiyor olsaydi senden umudunu kesip disariya yonelmis olsaydi sende umrunda olmazdin bence.

1 Like

İnanmadim böyle bisey yapacağına oyle bi insana benzemiyor ama bilmiyorum

Haklısın cnm takipte kalicam

1 Like

Teşekkür ederim canım icim rahatladı :heart::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Bence kafanıza takmayın onlar eskort müşterileri çok olur genelde paralı erkeklere bakarlar belki bir anlık eşinin numarasına rastlamış aramış öylede düşün yani

1 Like

1 gönderi mevcut bir konuyla birleştirildi: Kızlar lütfen bana bir Fikir verin Yoksa kafayı yiyeceğim​:sob: