Sezaryen doğum hakkında bilgi

Bir saat kimse beklemeyemez öyle bir şey kimse demez çok tuhaf olmuş bu… bekleyeceği süre en fazla 5 dk.onuda doktor gönlü olursa yanii

Allah kolaylıkla kurtarsın kendinizi riske atmayın ama birde dördüncü doğum arasıda fazla değil heralde. Beni cesaretlendirdin ama eğer 4. Bebeği istersem normal doğum yaptıracak bi doktor arıycam

Bende öyle olmadı malesef bebek çıktığı gibi 10 saniye içinde klemp taktılar videoda izledim. Bebeği bana temas ettirdiklerinde kordonu kesilmişti. Çok uzun bi süre değil 5 dakika bekleyebilseler keşke doktorlar.

Benimde iki normal doğumum oldu ikisinde hemen kestiler yolun başındayız daha Rabbim doğum vaktini görmeyi nasip ederse vakit yaklaşınca bu konuyu doktorla konuşacam

1 Like

Sezeryandan 9 yil oldu artık bı sikinti bı terslik olmasa Allah’ın izniyle bı sorun olmaz küçük kızım 5 yaşında rahatlıkla dugururum inşallah darısı senin başına

Biraz zaman geçse eyer ilkinde normal doğum yaptisan yaparsın gene canım özel bı hastanede iyi bir doktor la konuş yapar bence

1 Like

Çok iyi bir doktorum var ama normal doğuma yanaşırmı bilmiyorum. Normal doğum bile yaptırmak istemiyor artık özel doktorlar vakit nakit olduğu için. Planlı sezeryanı çok seviyor kendisi. Eğer bunu yaptırabilecek bı doktor bulursam neden olmasın

Aynen öyle canım valla normal doğum çok iyi e tabi zorluklar var onunda ama gene daha iyi bakalım bizi neler bekliyor