Sekeri nasil dusuruyosunuz

Kızlar şekeri diyet harici nasil düsürüyosunuz 39haftadayim seker 215e cikmis sehir hastanesi tipa gonderirim doguma diyor olcum aleti aldim dustu ama sınırda siz neyle düsürüyosunuz

Diyet yapacaksın canım tabiki zayıflama diyeti gibi değilde şeker diyeti,şekerli hamurişi tatlı gıdalardan uzak dur beyaz ekmek yerine tambuğday ekmeği ye her öğününde mutlaka yoğurt tüket bende yapıyorum gebelik şekerim var benimde

Diyet listem var cihazida aldim 2gun oldu dustu ama 140altina dusmedi sirke yada tarcin dusururmu diyetle birlikte

Tarçının kan şekerini dengeler ancak bir çay kaşığından fazla tüketmek beyin kanamasına yol açıyor diyelim yeşil elma yedin birazcık üstüne serpebilirsin süt içtin içine toz yada çubuk tarçın atabilirsin elma sirkesini suyla seyreltip içebilirsin bir çay bardağını geçmesin​:blush:

Sekerin en guzel ilaci yuruyus kuzum arkadasimin 18ini doldurmamis kizi seker komasina girdi de sekeri varmis ogrendiler yuruyus yaptirinca normal seviyelere iniyo ama gebelikte nasi olur bilmem Allah yardimcin olsun

Evet yürüyüşte birebir unuttum söylemeyi hatırlattığın için sağol sabahları özellikle tokluk şekeri yüksek çıkıyor dikkatli yesen bile ben kızımı okula bırakıyorum fazla değil 15 dk lık yürüyüş şekerimi düzenliyor

1 Like

Kizim var hergun yarim saat okula gidip geliyorum sukur dustu ama 140in altina inemedim

Bide onlari deneyeyim tesekkurler

1 Like