Şeker yüklemesi

Merhabalar kızlar bu şeker yüklemesi neden yapılıyor yapılmasa ne olur ben 7+2 haftalık hamileyim test yapildiginda şeker aralığından fazla çıkıyor yaptırmak gerek mi şeker yüklemesi

Merhabalar, gebelik şekeri dedikleri var mı diye bakılıyor bildiğim kadarıyla.Doktorun daha iyi yönlendirir ama şeker fazla çıkınca yapılmayan arkadaşta vardı burda hatırladığım.Doktora danışman çok daha iyi olur daha zamanı var zaten

Peki bu zamanlarda herhangi bir vitamin veriliyor mu 7+2 haftadayken folik asit dışında

Ben ikili test yaptırdım şekeri de istemiyorum çok gereksiz geliyor bana yaptırmak 12.haftaya kadar folik asit kullanırsın sonraki haftalar ise omega 3e başlarsın muhtemelen

Hiç hatırlamıyorum, kabızlık sorunu yaşadım onun için magnezyum verdi doktor ama ağrılar içinde kullanılıyor o. Multivitamin veriyormuş doktorlar onu bana demedi doktor kullanmadım yani. Doktora sorarsın​:relieved:

Herkes zararlı diyor kafam çok karışık

Hic bir zarari yok -keza doktorunuz yaptirmanizi talep ediyorsa, kabul etmemek zararli bir duruma neden olabilir.