Şeker Yükleme Testi Ne Zaman Yapılır?

Orijinali burada yayınlandı: Şeker Yükleme Testi Ne Zaman Yapılır? | Hamilelik Blog
Şeker yükleme testi ne zaman yapılır? Hamilelikte şeker yükleme testi yapmak zararlı mı? Şeker yükleme testi neden yapılır? Mucize annelerin merak ettiği şeker yüklemesi ile ilgili bilmeniz gereken her şey bu yazımızda…

3 Likes

24-28 hafta arası yapılıyor şeker yükleme testi ama her doktor önermiyor benim doktorum yapmamıştı mesela ama diğer hamileliğimde yapmıştı onda başka şehirdeydik bana çok saçma geliyor ama annede şeker yoksa veya ailede zaten gerek olmuyor boşuna şeker yükleniyor anneye

@Merve burda da şeker yüklemesi hakkında detaylı bilgi var :innocent:

@İlknur incelemek isterseniz burda detaylı bilgi var :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

@Cansu çok teşekkür ederim. İncelemistim hepsini :smiling_face: aile gecmisimde şeker hastalığı var eşimin de öyle. O yüzden yaptiracagim :smiling_face:

1 Like

Ebemiz bugün şeker testine randevu oluşturdu,26. Haftaya verdi. 2 saat sürecek ona göre sabah müsait bi saat seçmen gerekiyor dedi.

Hangi güne oluyor. Ben de sizinle beklemek isterim :innocent:

@Betuesk belki incelemek istersin diye etiketledim :smiling_face_with_three_hearts:

Çok teşekkür ederim :smiling_face: yarın @İlknur ile birlikte Şeker yüklememiz var. O içeceğe 50 tl vermek her ne kadar kalbimi kırsa da :sweat_smile: İnşallah güzel sonuçlar alırız :two_hearts:
İnşallah midemiz çok bulanmaz. Teneke kutuya baktıkça midem bulanıyor :sweat_smile:

2 Likes

@Betuesk yarı yarıya içmemiz yok mu :sweat_smile:

2 Likes

Bence deee kardeş payı yapalım​:rofl:
Az gelirse şekeri üstüne birer dilim baklava​:joy:

2 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes: siz harika bir ikili oldunuz. Maşallah size :nazar_amulet:

1 Like

@Betuesk mükemmel fikir :sweat_smile::yum:
@Cansu aynı şehir, aynı hafta hamilelik hatta evlerimiz bile çok yakın iyi ki tanıdım diyorum bana çok güzel bir arkadaş oldu :smiling_face:

3 Likes

@İlknur Yaaa ne şanslısınız :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

Hepinizi tanıdığım için çok şanslıyım. Burdaki herkes bana yol arkadaşı oldu bu süreçte :smiling_face::cherry_blossom:

3 Likes

Evetttt çok şükür inanılmaz bir tesadüf oldu​:purple_heart:
Ortak noktamız çok var. Hatta eşlerimizin bile var :rofl:
Güzel bir Arkadaş kardeş edindim burası sayesinde :purple_heart:
Bir sürü kız kardeşim ve yeğenlerim oldu :heart_eyes:

3 Likes

@Seray2023

Bana mı diyorsun büyük ihtimal 5 temmuz Çarşamba saat 9 a aldım. Ama devlette kaç güne cikar

1 Like

Şeker yüklemesine gideceğinizi söyleyince belki blog konusunu incelemek istersiniz diye etiketledim devlette hemen ertesi güne veya akşamina sonuçlar çıkar

Anladım teşekkür ederim

1 Like