Seah Kadın Doğum

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın doğum doktoru onerisi yapar mısınız hangisi iyi

Eğitim ve araştırma hastanelerinde genelde sen gebelik izlem bölümüne randevu alıyorsun o an kim denk gelirse o bakıyor ve genelde asistan doktorlar bakıyor ben Uludağ üniversitesi ne gidiyorum orda o şekilde uygulama var, özel prof a gidersen direk doktora randevu alıyorsun

Bütün doktorları son derece profesyonel. Melih Demir ( dikkatlidir hastalarını unutmaz) Sinan Zorsu ( disiplinlidir) Serdar Çimen ( çok ilgilidir ) ( her şeyi olması gerektiği gibi yapar ) Bülent Şener ( enerjisi harika sempatik bir doktor :pinched_fingers:t2:) Emin Levent Aksoy ( çok kibar çok sempatik Hemde relax bir doktor , doğum konusunda üstüne yoktur genelde doğumhanede çalışır ) Fırat Can Söğüt ( çok komik bir doktor ama çok laubalı o yüzden tavsiye etmem pek ilgili değil ) Hilal Uslu Yuvacı ( disiplinli güleryüzlü ve özelde doğum yapmış hissi verebilecek bir hanımefendi ) Doktorların hepsi gayet başarılı doktorlar . Ama ben sana Melih Demiri Öneriyorum :cherry_blossom:

1 Like

MHRS üzerinden Saat 10:00 kollarsan hepsine randevu açılıyor . Ama sabah saatlerini seçme çünkü bazen ani doğum gelebiliyor yada eğitimleri olabiliyor sabahları 11 e kadar bazen gelmeyebiliyorlar. En iyis öğleden sonra al randevunu . 22 mayısta Melih Beye randevum var :cherry_blossom:

Bülent Şener çok memnun kalınan bir dr ama birtürlü randevusu bulunmuyor

1 Like