Sancım var 24+5

Kız ben seni başkasıyla karıştırdım forumda da yok doğum sancısı değildir değildir diyorum.

Olmasin sanci ya Rabbim zamaninda kucagimiza almayi nasip eylesin​:palms_up_together:

2 Likes

Olur öyle :smiley: kalabalığız malum

Aminnn inşallah​:heart_eyes: dua edin çokça bize. Yine nst de sancım çıktı :pensive::pensive:

Allah yardimcin olsun.insallah saglikla atlayirsiniz bu donemi yegenimde 26. Haftada dogdu masallah suan duvaflara tirmaniyo

Hakkını helal et valla… beynim yandı bu gün :rofl:

1 Like

Geçmiş olsun merak ettim ne durumdasınız sanciyi durdurabildilermi

Çok geçmiş olsun. İnşallah hemen geçer

1 Like

En son nstmde sancım çok çok az çıktı bende öyle hissediyorum zaten çok şükür daha rahat hissediyorum. Yarın tekrar kontrol edecek doktorum teşekkür ederim güzel dualarınız için :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Şimdi nasilsin canım sancın falan nasil

Düzenli sancılari var… forumdan yazmıştı

1 Like

Sağol canım benim

Hayır evde kendini bu riske atma ve serklajın var magnezyumla falan geçmediyse hiç beklemeden git en azından hastanede farklı tedavi uyguluyorlar merak etme hiç bir hekim çok risk olmazsa dikişleri almazlar ellerinden geldiğince sancını kesmeye çalışıp bebekleri anne karnında tutmaya çalışırlar

Allah im yar ve yardimciniz olsun canim, insaALLAH zamaninda saglikli gelirler, zamanindan önce gelmesinler cok amin :palms_up_together::palms_up_together:

Nerdesin sen nezamandir kayboldugun yerden zorlami gelip cikaralim illa :rofl::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Küçük oğlan grip kaç gündür evde bide misafirler falan agirladim canisi zaman ne çabuk geçiyor anlamıyorum bile telefonumu hep şarjı azken alabilirim elime