Sakarya'da denize yakın müstakil evlerin olduğu sakın semtler

Kızlar konu ile alakalı değil ama sormak istedim… Sakarya da denize yakın müstakil evlerin olduğu sakın bahçeli evler hangi ilçede yada semtte bulunur.

1 Like

@sakarya-anneleri yardımcı olabilir misiniz :pray:

1 Like

Sapanca , karasu , kocaali buralar ilçe, merkezde sahil veya deniz yok ilcelerde var

2 Likes

Bu dediğiniz yerlerde sahil var ama müstakil ev mi yok yani

Saydığım yerlerde müstakil ev var ama geneli yazlikcilar oluyor yada arap ev sahiplerinin cok oldugu yer oluyor (sapanca öyle) karasu ve kocaali de deniz var genelde istanbuldan vs yazlikcilar geliyor tabiki karasu kocaalide yaşayan var ama müstakil ev ne coklukta bilmiyorum ama dediğim gibi çoğunun yazlığı var yazin denize girme amaçlı kullanılıyorlar ve bu saydığım yerler merkezden çok uzak karasu kocaali eğer hususi arabanız varsa 45 dakika eğer arabanız yoksa yolcu arabaları ile merkeze gitme 1 saati geçiyor sapanca hususi arabayla 20 yolcu arabasiyla 45 dakika, merkezle işimiz olmaz ilce yeter yada arabamiz var sorun olmaz derseniz bu yerleri tercih edebilirsiniz

Karasuda olabilir

Çok tşk ederim aracım var ilçe de tercihim olur çok kalabalık ve büyük yerler istemiyorum

Tşkler… müstakil ev olması önceliğim