Refakatçin kim olacak?

Devlet Hastanesi’nde erkekleri almıyorlar yoksa eşim olsun çok isterdim ama şuan ya kuzenim ya annem olacak gibi görünüyor . Sizinki kim olacak ?

3 Likes

Daha bana çoookkk var :rofl: ama özelde olursa eşim olsun isterim birlikte yaşayalım her anımızı , devlette olursa annem olur :rose::rose:

1 Like

Bende bir yandan öyle düşündüm ama bir yandan da kadınlar daha tecrübeli diye annemi istiyorum sezeryanla olursam diye yardıma ihtiyacım olcagını düşünüyorum bakalım hayırlısı :blush:

2 Likes

Evet sezeryanda ablam doğum yaptıktan sonra 2 hafta annem yanında kalmıştı evine gidip bazen zor olabiliyor eşler de hem çocuğa, hem eşinin bakımına yardım edemeyebiyor. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin :pray:t2:

2 Likes

Eşin doğuma girsin ister mıydın ben çok isterdim

2 Likes

Bende çok isterim ama bayılır diye tahmin ediyorum :rofl::rofl:

4 Likes

Benim esim ile annem birlikte aynı anda refakatçi oldu

3 Likes

Rüya’da refakatçim eşim ve annemdi. Eylül’de kayınvalidemdi ama keşke hiç olmasaydı. Fosur fosur yattı abartısız. 12 saat susuz kaldım kadın yüzünden. Bir su almaya aşağı gönderemedim kadını, neymiş oraları bilmiyormuş, utanıyormuş. Asla unutamam o susuzluğumu :roll_eyes:

4 Likes

Benimde annemle eşim olacak bakalım nasıl olacak

2 Likes

Benim esim olur hic birinde yanliz birakmadi mubarek ben mi doğuruyorum o mu bilmem benim hasta yatağıma yan gelip yatiyor bi yardimi olmuyor tabiki birde Meleğim(annem) yani hic yanliz birakmaz ama bu sene ramazana denk geliyor evdekileri birakip nasıl gelir bilemem

4 Likes

Ürperiyorum senin kayınvalideni duyduyça​:unamused: keşke ben olsaydım yanında ki olabilirdim de​:pleading_face: Ben eşimin olmasını istiyorum, umarım uyuyup kalmaz​:face_with_hand_over_mouth:

4 Likes

Benim eşim gelecek kaynana görümce yok . Kardeşim de çalışıyor öğretmen. Annem de hasta kendine bakacak durumda değil . Eşimden başka kalacak kimse yok maalesef. Bir bayan da olsun isterdim yanımda yakınım olarak.

2 Likes

Benim eşim ile annem bir arada yapamaz ama seninki çok iyi olmus

2 Likes

Valla 5 gün hastanede yattım benim annemde fosur fosur ya uyuyodu yada aşağıda sigara iciyodu umarım doğumda öyle olmaz

2 Likes

Annem boşalan yatakta yattı diye kaç kere uyarı yedi :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Eşimin refakatçı olmasını istiyorum neler çektigimi görsün. :roll_eyes: devlete yapıcam bende odalar tek kişilik kişiye özel oldugu için almamazlık yapmazlar inşallah.

1 Like

Sakarya eğitim araştırmada kadın doğum bölümüne erkek sokmuyorlar diğer yerlerde nasol bilmiyorum refakatçi kadın olmak zorundaymis

Ankarada yeni yapilan şehir hastanelerinde aldıklarını duydum.Umarım sorun çıkmaz ve alırlar.

2 Likes

Seni yormazdım bebeğim, manevi desteğin en büyük nimet bana :purple_heart:

2 Likes