Özel hastane hakkında bilgi verir misiniz

Normal yada sezeryan fark etmez Doğumun başlangıcından bitişine kadar doktor duruyo mu yanınızda Yoksa son dk mı geliyo doğumhaneye

Doğum başladığı zaman gelir, sancı döneminde yanında ebe olur, yanında dediysem hep yanında durmaz. Ara ara kontrole gelir.

1 Like

Mesai dışı tam bilmiyorum ama biz kontrole gittiğimizde bi doğum başladığı için yukarı çıkmıştı. Sıradaki hastalar olarak bekledik 1 saat civarında. Sonra tekrar gelip devam etti polikinliğe. Gece olur da gelmez diye bende korkmuyor değilim :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Özel hastanede mesai dışı doğum olursa doktorunu çağırabiliyorsun ama onun için ekstra ücret istiyorlar.

Doğum paketlerinin içeriğinde de var haftasonu ya da mesai dışı fark etmeksizin doktor doğuma eşlik edecek demişlerdi

Doğum paketi içeriğini bilmiyorum ama benim gittiğim hastane de fiyat sorduğum da bunu verdiler.

Bizim sorduğumuz birkaç hastane de paket şeklinde işlem yapmadıklarını söylemişlerdi her şey ayrı ücretliydi bu şekilde. Bu hastane de paket yapmıyor olabilir. Benim paketimin içeriği bu şekilde.

Arkadaşımda Medicanada Şubat ayında doğum yaptı gece sancısı başladığında doktora yazdı daha arkadaşım gelmeden doktor gelip odasını falan hazırlamış onu bekliyordu. Aynı doktor mu bilmiyorum ama hastane aynı olunca yazmak istedim sana da için rahat olsun diye :smiling_face:

Bursa medicanamı ?

Yok değil konya Medicana

@63Yük.9 sezaryen doğumda evet doktor oluyor ama normalda eğer bir sıkıntı yoksa sadece ara ara kontrol için geliyor ebe oluyor yanınızda ama tabi bu doktordan doktora değişiklik gösterebilir

Yaa çok sevindim teşekkür ederim :heart:

1 Like

Evet ekstra bir ücrette talep etmediler

1 Like