Önerebileceğiniz kız bebek isimleri?

Allah aşkınıza aileler bi bunada karışmasın bı zahmet sonuçta sizin çocuğunuz isteyen gidip kendine çocuk yapıp isim koyabilir :rofl::rofl::+1:

Dilruba falan gibi belki fazla kullanılmayan isimlerden de olabilir. Bende kesinlikle kişinin özelliğini yansıttığına inanıyorum, o yüzden isim çok araştırdım. Numorolojisine bile baktım ismin İlay numorolojiye göre kader sayısı olan 11 duru ise numorolojisine göre numarası 8 yani ikisi de özel sayılardan. Kaderi şansı ve bahtı açık olan maddi anlamda sıkıntı yaşamayan kişilerden. O yüzden bu ikisine daha yakınım

1 Like

Adıyla yaşasın bebiş inşallah

1 Like

Durular genellikle öyleymiş evet :smiling_face_with_three_hearts: ve çok şanslı kişilermiş, maddi anlamda kendini yukseltebilen kişiler, sosyal anlamda yalnız kalmayan sevilen kişiler vs

1 Like

İnci ismini de çok beğeniyorum :revolving_hearts: eşim istemediği için koyamıyorum ama çok zarif bir isim

1 Like

Mercan ismi de çok güzel bence

1 Like

Numeroloji durumuyla pek ilgilenmedim ebced hesabı tarzımı ilerliyorlar acaba ? Şimdi bir sitede kendi ismimin açılımını yaptım siz yazdıktan sonra yaniii,tutmuyor diyemem kisilik olarak:) Doğum sayısının; İsim sayısından fazla olması iyi kabul edilir. Diye belirtiyor.Isimlerde 8 ve 11 olması gereken mi peki :face_with_hand_over_mouth: Benim 9 çıktı ismimden 3 harf fazla :smiling_face: Biraz isim bulsam ben de bu tekniğe bakarım teşekkür ederim :heart_decoration:

1 Like

Benim 2 kizim var Aysima, Elcin karnimdakinede Ahsen Lina koyacam insallah​:joy:

1 Like

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.benimde bir kızım olacak biz Ece koymaya karar verdik.Emir ve Ege isminde 2 oğlum var.onlara uyumlu olması için​:smiling_face: sizin yazdığınız isimlerden en çok İlay Duru hoşuma gitti :heart:

1 Like

Numoroloji, okültizm’in bir dalı yani evrenin sayısal bir kurgu içerisinde olduğu, hiçbir şeyin rastlantı sonucu olmadığı, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini savunur. Numorolojiye göre 11 sayısı kişinin kendiyle uyumu yakaladığına ve başarı yakalayacağını söyler. Aynı zamanda ruhsal açıdan da başarılı kişilerdir. Aynı zamanda 11 sayısı indigo diye de adlandırılır numaralojide ve indigo demek daha yüksek bir bilgelik kaynağına olan bağlantı ile alakalı. Aynı zamanda numerolojiye göre 8 rakamı genellikle kariyer para güç başarı gibi konularla ilişkili yani numerolojiye göre 8 rakamı ise başarılarına ve hedeflerine ulaşmanı temsil eder. Her rakamın numaranızı da bir karşılığı vardır. Mesela seninki 9’muş söylediğine göre numerolojide 9 rakamı insanların evrensel Sevgi merhamet ve idealizmlere sahip olduklarını temsil eder diyor, yani bu ne demek başkalarına ihtiyaçlarını karşılıyorsa onların arasındaki uyum sağlamaya Özen gösteriyorsun yani şey demek birilerinin aralarını falan buluyorsun sen buluyorsun sürekli

1 Like

Çok asil bir isim İnci ya valla

1 Like

Evet gerçekten asil bir isim mercan da

1 Like

Emir ve Ege ye bence Ece mükemmel olmuş Rabbim sizinde sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

Hangisine karar verdiniz :smiling_face_with_three_hearts:

Her hafta dgişiyo bu hafta İdil :grin:

Bende 28+2 günlük gebeyim benimde kızım olucak inşaAllah :palms_up_together: Bende Umay Asel düşünüyorum​:smiling_face_with_three_hearts:

32 haftalığım inci isimini düşünüyorum

Ilay da duru da ozel sayılardan demissiniz mesela,fazlalığı zararmidir?iki pozitif negatifi doğurur sonuçta? Asya tanem düşünüyorum.Isimlerin numerolojisine bakarken tek isim mi çift olarak mı toplamina bakmalıyız? Açıklayıcı yazınız içinde ayrıca teşekkür ederim. Milena yahut melina ismimlerinin anlamlari hoşuma gitti. Eşim,isimler rus köklü oldugu için sıcak bakmadı.Ikisininde açılımı anlamı güzel, kader sayıları 9 her ikisininde. Franz kafkanin milenaya aşkını okumuştum nereden estiyse geldi aklıma…:smile: Siz tek mi cift isimmi düşünüyorsunuz? Çok sordum kusura bakmayin konu içine çekti bir anda :sweat_smile:

:blush::blush::blush: aynn doguma kadar bakalım kac defa değiştireceğiz biz ilk başlarda ece diyorduk sonra aylin sonra aysima şimdi asya ve defne​:blush::blush:

1 Like

Ya sen eşimle aramda konuştuklarımı mı dinliyorsun :grin:şu an şoktayım biliyor musun Neredeyse 2 ay boyunca Asya ve defneden sonra eşime Ece koymak istiyorum dedim :grin:

1 Like