Miniginizin ilk tekmesini ne zaman hissettiniz veya kaçıncı haftada başladı👼

19 haftalık hamileyim ama henüz hissetmedim normal mi siz kaç haftalıkken hissetmeye başladınız

2 Likes

Hoşgeldiniz :sun_with_face: Gebeliğiniz hayırlı olsun :rainbow:

Genelde 24. haftadan sonra net hissediliyor :blush:

Hoşbuldum çok teşekkür ederim :smiling_face: bilginiz. İçin teşekkürler :hugs:

1 Like

Rica ederim :blush::heart:

1 Like
  1. Haftamda hissetim
2 Likes
  1. Haftadayım ve artık sık sık olmasada hissediyorum bazen şiddetli bile vuruyor diyebilirim.
1 Like

Ben de 19. Haftadayim, 2 haftadir hissediyorum zaman zaman. Ama 20. Haftaya kadar hissetmemek cok normal diye biliyorum.

1 Like

Merhaba canım aramıza hoşgeldin :partying_face:

Gebeliğin hayırlı olsun :smiling_face_with_three_hearts:

Ben 16 haftada kelebek çırpınışları gibi hissettim sonraki haftalarda yavaş yavaş tekmeler belirginleşti canım :heartbeat::two_hearts:

2 Likes

Merhaba hoşbuldum çok teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Hanımlar çok heyecanlıyım. Bebişim 18 haftadan itibaren minik minik dokunuşlar yapıyor​:smiling_face_with_three_hearts: hele 19. haftaya girince bı başladı durmuyor ,:hatching_chick::drooling_face: sizin kaçıncı haftalarda başladi minik dokunuşlari? Benim ki hareketli mi olacak yoksaaa?:drooling_face:

Merhaba ablalarım yarin 19 haftalık olacağız inşallah ama ben hareket tekme falan hissetmiyorum sizce normalmi ve siz ne zaman hissetiniz ilk hareketini.

1 Like

Ben 21.haftada tam olarak hissettim.Endise etmeyin bir iki haftadan hissedersiniz.:angel:

Bende ilk gebeligimde 5 aylıkken fln hissetmiştim şimdi 14.haftadayim biraz hareketlilik oluyo

Ay bende ilk 13 de hissetmiştim. 17den beri de daha net hissetmeye başladım. Şimdi 19 haftalık olduk bizde. Bizim kız da biraz hareketli olacak sanırım. :sweat_smile::melting_face: @Selmanurkartal

1 Like

Bebeginizin hareketlerini kaçıncı haftada hissettiniz erkek veya kız bebekte değişkenlik gösteriyor mu?

Ben ilk 13. Haftamda hissettim. Şimdi 19+2 olduk, daha net hissedebiliyorum. Ve kızım olacak inşaAllah. Aslında erkek daha önce hissedilir diyorlar ama bence bünyeye göre değişiyor. Ben birazda zayıf olduğum için erken hissettim sanırım. @Aysenuretymz

1 Like

Bende hissetim canım ama doktor dedi bebekle ilgili değil böbreklerin kum toplamış onun ağrısı

Ben 14haftadsyim bazan his ediyorum

Bende arada hissediyorum anlık oluyor

Kaç haftalık sizki