Mide bulantısı ve hastalık

Arkadaşlar merhabalar 11+1 haftalığım şuan iki gündür iyice sapıttı midem yediğim çıkıyor besin alamıyorum su içemiyorum bunlar gebelikten ama bide öksürük başladı öksürdükçe soluk borum tahriş olmuş gibi acıyor doktora gitmeli miyim acaba şu mide bulantım için bir şey yaparlar mı burası küçücük tek bir doktor ve acili var başka bir şey de yok fikir verin lütfen

Bazı durumlarda yatış bile veriyrolar. Belki sizin durumunuzu da değerlendirirler. Iyice halsiz kalmayı beklemeyin derim. Çunku bebegin organ gelisimi vs o haftalarda oluyor.

Çok geçmiş olsun :pray: Bence doktora gidin, ilaç yazacaktır

Dayanamadım gittim fakat 11haftalık size ilaç yazamam dedi serum da yapamam dedi sadece su gibi bir serum yaptı bir işe de yaramadı hala kötüyüm

Gittim fakat 11haftalık size ilaç yazamam dedi sadece su gibi bir serum yaptı bir işe de yaramadı

1 Like

Normal serum acilde rutin yapılıyor. Dediginiz gibi pek bir etkisi de olmuyor. Bolca gecmis olsun diliyorum :cherry_blossom:

Çok teşekkür ederim :face_holding_back_tears::sparkling_heart:

Hadi yaa, geçmiş olsun tekrar :pleading_face:

Çok teşekkür ederim :face_holding_back_tears::sparkling_heart:

Cok gecmis olsun.Prilam dr yazmadi mi ya bulanti icin. Ben onunla ayakta duruyorum resmen.

En son kontrole gittiğimde 8haftalıktım ve bu kadar ağır değildi bulantılarım haftaya randevumuz var ve tam 12 haftalık olacak ilaç yazdırmayı düşünüyorum :confused: