Mersin devlet hastanesi

Şekerler Mersin üniversite hastanesine giden detaylı ultrason perinatolaji yaptıran var mı

2 Likes

@mersin-anneleri arkadaşımıza yardımcı olabilir misiniz :hugs:

Ben şehir hastanesinde yaptırdım canım büyük ihtimalle diğer mersin anneleri de aynı şekilde

Şehir hastanesinde renkli ultrason var mı yoksa siyah Beyaz mı

Şehir hastanesinde randevu ya baktım da detaylı ultrason yapılmamaktadır diyor nasıl yapıyorlar yada yaptırdın

1 Like

Sana siyah beyaz görüntü verirler canım ama bebekle ilgili önemli her bilginin yazılı olduğu kağıt veriyorlar çıkarken ben normal kadın doğum doktoruna randevu aldım kendi doktorumun detaylı ultrason istediğini söyledim ordaki doktor da detaylı ultrason için bir barkod çıkardı hastaneden aldım sırayı yani kısaca kadın doğum doktoruna git onlar yönlendirme yapıyor canım

Keşke diğer hastaneler de donanımlı olsa da bu kadar ugrasmasak

Aynen öyle valla ben Konya da ilçe de yaşıyorum orada yok doktorum şehir hastanesinde yaptır dedi bende ailemin yanına geldim burada yaptırıyım diye ama hangi hastane yapıyor ne şehilde oluyor bilmiyorum ilk gebelik tecrübesizim biraz da

1 Like

Na kadar kalacaksın canım burda şehir hastanesinde süreç biraz uzun randevuyu haftalar sonrasına veriyorlar ben doktora 21.Haftamda gittim 23. Haftada detaylı ultrason yapıldı eğer vaktin az ise özele gitmen daha iyi bence

28 Mayıs’a kadar buradayım ama 23 Mayıs’ta çekilmesi gerekiyor üniversitesi tıp fakültesine gittin mi orada nasıl yapıyorlar acaba

1 Like

Üniversite ye gitmedim hiç bilen bir hamiş varsa ilgilenir canım @mersin-anneleri

Ben özelde yaptırdım muayenesi olan bir yere renkli de verildi… saadet diye bir Dr

1 Like

Yer olarak ne tarafta doktor özel ücret ne kadar verdiniz

1 Like

Ben randevuyu aldım şehir hastanesinde perinatoloji bölümü detaylı ultrason var gidebilirsin ama randevu alman lazım 3 tane doktor tek var sanırım detaylı ultrason yapılmamaktadır diyor ama var yapıyorlar bebeğime baktı bütün organlarına filan çok şükür iyi çıktı sonuçlar

1 Like

Tamam canım detaylı ultrason yapılmamaktadır diyince kafam karıştı bazı doktor vajinadan bakıyormuş detaylı ultrason da orada nasıl karından mı bakıyorlar

Benide doktorum perinatolojiye yönlendirdi bende randevu sisteminden baktım şehir hastanesi için detaylı yapilmamaktadır yazınca bende almadım randevu tekrardan gittim renkli ultrason a randevu almaya ordada abla sana sıra gelene kadar doğum yaparsın dedi kaldı öyle

1700 TL saadet güngör Dr ismi googlede bakın bı isterseniz Mersin detaylı USG yazın çıkar

Karından bakılıyor canim

Mhrs den girip talep oluştursan o kadar uzun sürmüyor ki