Meet buluşması bugün 14.00'da işte detaylar

Bende hepinize bayıldım vallahi :joy::joy: düşmüş enerjim iyi geldiyse ne mutlu bana :hugs::hugs::green_heart:

2 Likes

Teşekkür ederim gülüm çook sevdim hepinizi :green_heart: gunay kuşu öp yerime

1 Like

@ozlemmustafa.demirca hahaha 5 dakikalığına girdim ben sen gitmiştin​:smiling_face_with_tear:

2 Likes

Üzüldüm ama şimdi ya :sweat:

1 Like

Kizlar korede yeni yil bayrami oldugu icin esimle disardaydik telefona pek bakamadim meet uygulamasi da aklimdan cikmis :sob::sob::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:

2 Likes

Wp grubu varmı gebeşlere özel :smiling_face:

Maalesef yok :blush: Uygulamada bu şekilde toplanmalar yasak. Meet uygulamasından görüntülü görüşme yapabiliyoruz 2 haftada bir ama onda kişisel ve özel bilgiler paylaşılmadığı için yönetim kabul ediyor. Diğer türlü pek güvenilir olmadığı için bunun dışındaki uygulama dışı gruplaşmalar yasak :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Anladm canım :blush:

1 Like

Bugün meet buluşması yok mu

Arkadaşlar merhaba bugün bebeğimin doktor kontrolü vardı şehir merkezine gittiğimiz için meet toplantısı olmadı. Musaitseniz yarın yapalım mı

Kimler katılmak ister

1 Like

Erken saat 13.30 gibi olursa ben girerim

1 Like

Kimler geliyor diye bu konunun altına yazdım ama 4 saat boyunca cevap gelmeyince bugün kimse müsait değildir diye meet açmadım canım

Ben gelirim

2 Likes

Görmedim arkadaşım valla hatta baya baktım

1 Like

Geri sildim ben de yorumu kimse yazmayınca :face_with_hand_over_mouth:

Anladım arkadaşım saat 14.00de baktım yoktu bişey

Bildirim nasıl geliyor?

Müdavim olarak ben gelirim :grin::grin:

2 Likes

Mail adresinizi bize iletirseniz biz mail olarak size katılım linki atıyoruz

O zaman bugün saat 13.30’da toplantı başlıyor :heart_hands:

1 Like