Mantar enfeksiyonu

İyi akşamlar 29 haftalık gebeyim mantar enfeksiyonum var idrar verdim doktorum idrar kültürüme bakıp Gyno-Lomexın 600 mg Ovül fitil verdi bebeğe bi zararı olmaz dedi ama tereddütte kaldım kullananlarınız var mı ?

Mantar bebeğe zarar verecektir doktorunuzu dinlemeniz en mantıklısı olacaktır Bende kullanmıştım ama ismini hatırlamıyorum şuanda hamile değildim ama çok yararını görmüştüm geçmiş olsun

1 Like

Gecmis olsun evde kendiniz mayaladiginiz yogurdu tuketin pamuklu ve utulenmis ic camasiri gyin sık sık degistirin. Bol su icin acı tetikliyo sitresde tabiki 5 yil cekdim mantardan hamile olmasaydiniz krem tavsiye ederdim ben o kremle kurtuldum

2 Likes

Rica etsem kremin ismini yinede söyleyebilir misiniz doğumdan sonra kullanırım :smiling_face:

Teşekkür ederim

Bu krem zaten hamilelikde kullanamazsiniz aplikatorle ice sıkilan bi krem ailehekimine yazdirabilirsiniz gecmis olsun

2 Likes

Gecmis olsun ayni problem bende de var. Ben fitil kullandim 3 gun arayla . Kasintisi biraz azaldi sukur. Her gun 2 kez ic camasirimi degistiriyorum. Birde ben nioli yagi kullaniyorum cidden cok faydasini gordum.

1 Like

Çok teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

Bebege bi zararı olur mu ki yağın