Malatya da doktor

Merhaba malatyada yaşıyorum tahmin edersiniz ki burada herşey zorlaştı devlet hastanesinde iyi bir doktor arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim.

2 Likes

Merhaba bende geçen sene Malatya da idim ilk doğumum da özelde oldum devlet hastanesinde bircok doktora gittim ama devam edemedim eger merkezde iseniz Battalgazi devlet Hastanesi’nde kardeşimin eşi doğum yaptı çok memnun kalmıştı hastaneden ama doktorunu bilmiyorum

1 Like

Evet merkezdeyiz ama doktora güvenmek rahatça soru sormak istiyorum bazıları insanın yüzüne bile bakmıyor

Bende Malatya da yaşıyorum Battalgazi devlette Sermin kılıç Yeşilyurt kadın doğum devlet hastanesinde Fatih yiğit bir de Yeşilyurt hasan Çalık Şeyma çolak yüksek bu saydığım doktorlar hem mükemmel hemde çok ilgili ve kibirszler

1 Like

@malatya-anneleri yardımcı olabilir misiniz :hugs::two_hearts:

Evet Hasan Çalik Hastanesi’nde Şeyma Çolak da var birkaç kere gittim ona da hiç cekinmeden soru sorabilirsiniz

1 Like

Çok teşekkür ederim sagolun

Teşekkür ederim sagolun

1 Like

Bende malatyada yasiyorum 6 aylik gebeyim kontrollere gidiyorum malatya egitim arastirma hastahanesi fatih yigiti oneririm cok sicakkanli ilgili bir doktor bence

1 Like

Çok teşekkür ederim sagolun