Lütfen yardım edermisiniz

Sat a göre 4 hafta 4 günlük hamileyim bugün cinsel ilişki sonrası 7 saattir hafif hafif lekelenmem oluyor çok korkuyorum kırmızı renkte değil daha çok pembemsi kahvemsi bir renk ve çok az 7 saatte toplam avuç içi kadar olmuştur nolur bilen böyle birşey başına gelen biri varsa yazabilirmi ? :pleading_face:

1 Like

Bu haftalarda yerleşme kanaması da olabiliyor. Yine de doktora görünmeniz çok daha iyi olucaktır tabii ki hem içiniz rahatlar :blush:

1 Like

@Nahududu katılıyorum yerleşme kanaması olabilir ama yine tedbir amaçlı görünebilirsin

1 Like

İlişki sonrası olduysa Dr gorunmenizde fayda var bence gecikmeden görünün Dr. En azindan Allah korusun düşük vs olması söz konusu ise engellemem için bişey yaparlar beklemek çözüm değil

1 Like

Bence bu haftalarda o işlere kalkışmayın riskli oluyor çünkü

2 Likes

Peki engellenebilirmi eğer cinsel ilişkiden dolayı düşük yaşanıyorsa

Tabi ki düşük engelleyici ilaç iğne vs ile önlem alırlar en azından canım yine Allah korusun öle bişey yaşama tabi inşallah ama sonuçta daha çok küçük gebelik tutunma durumunda görünmekte doktora zarar yok fayda var

1 Like

Tamam teşekkür ederim çok teşekkür ederim sabah ilk işim gitmek olacak

İnşallah sadece tutunma lekesidir ama önlem almakta fayda var elbet . Haberdar edersin canım burdan sonucu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

1 Like

Amin inşallah cümlemize çok sağolun haber veririm

1 Like

Bu haftalarda normal canım benimde başıma gelmişti doktorum 12. Haftaya kadar yasaklamıştı ama doktora kesinlikle git ultrasonla baksınlar kanama alanı var mı diye telaş yapma :slight_smile:

Canim korkma bnmde boyle bi lekenlenmem olmustu 4 haftalikken dusuk riskiyle cebelestim 3 ay hic kimseyi dinlemeden hastaneye git