Kuyruk sokumu ağrısı

Kaç gündür acayip bi ağrı var kuyruk sokumu kemiğinde oturamıyorum nefes alırken bile ağrıyor gebelikle ilgisi var mıdır bu ağrının normal midir sizce

1 Like

Evet cnm hemen Hemen bütün gebelerizmde görünuyor oturunca kalkamıyorsun resmenn :woozy_face::nauseated_face::nauseated_face:cinsiyet erkek mi bu arada

Evet canm cinsiyet erkek. 21 haftalık acaba diyorum bi tek bende mi bu ağrılar var

1 Like

Yok daha çok erkeklerde o ağrı oluyo :smiling_face:bn şuan 38 hftlk oldum 34 den sonra biraz iyi oldum ağrısı hafifledi

Bende de var 18 haftalık felaket ağrıyor kuyruk sokumu oturup kalkmakta zorlanıyorum yan yatınca hafifliyor sende yan yatmaya çalış belki hafifler

İşim gereği sürekli oturmak zorundayım eve gdiince uzanabiliyorum ancak umarım cabucak geçer dayanılacak gibi değil

Bende de var, işten dolayı çok oturduğum için bilgisayar başında sürekli ağrıyor kalkarken otururken uzanırken filan

Kız yok hafiflemiyor o :smile: valla bak… ağrıyla butunlesiyorsun hissetmiyorsun​:sweat_smile: her gece doguracam sanıyorum yaa​:see_no_evil:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:hahaha allh seni

Vallahi öyle… bı taraflarim uyuştu artık yaa. Her gece bir dogursam da kurtulsam diyorum… her sabah birkaç hafta daha dayan oğlum diye yan çiziyorum :see_no_evil:

Bide beni düşün gelmiyor mayıs annesi olmaktan vazgeçtim arkadaş bn haziran annesiyim :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

Yok yok sende Mayıs annesi tipi var… bende Mayıs annesi olmamak için uğraşıyorum… hangimiz daha kötü bilemedim

:joy::joy::joy:hadi inşallah Mayıs tipi olsunda :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Allah’ Sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin inşallah :pray::pray:

1 Like

Acaba benim gibi kuyruk sokumu ağrısı çeken var mıdır diye düşünürken bu başlığı görmek :dizzy_face: 2 hamileliğimde böyle birşey hiç yaşamamıştım ama bu 3.gebelikte bel ağrısı da gördüm, böbrek ağrısı da en son 3 haftadır da kuyruk sokumu ağrısı çekiyorum… Yaşın mı etkeni var acaba 32 olması sebebiyle. Yoksa 8 senelik verilmiş aranın mı etkeni var anlayamıyorum :disappointed: Oturmak eziyet resmen haa…

O kadar şaşırma ablm hemen hemen herkes de oluyo en çok da erkek bebişlerde oluyo ve ağrısı en çok bele ve kuyruga atıyor :smiling_face:

Gerçekten zorlayıcı baya. Ben oturamayıp ağrı çektikçe milleti de geriyorum :smile: Benimki kız. Babası taraf gibi huzursuz etmeyi seviyor demek ki canım yavrum :smile::smile::smile:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile:

Hiç sorma ya oturup da yapışıyon resmen otursan dert oturmasan bi dert :woman_shrugging::woman_shrugging::woman_shrugging:

1 Like

Ben kuyruk sokumu üzerine düştüm 33. Hafta içindeyim bi de beni düşünün ağrıdan ağlıyorum artık kaç gündür geçmez de 1 ay :slightly_frowning_face:

Geçmiş olsun zor valla :disappointed:

1 Like