Kulak agrisi bebeklerde

Kulak agrisi bebeklerde kacinci ayinda yasadiniz ve hangi ilaci kullandiniz???

1 Like

:thinking::thinking::thinking::thinking: bakalim

1 Like

Banyo s─▒ras─▒nda su mu ka├žt─▒ can─▒m

├ç├╝nk├╝ bebeklerde kulak a─čr─▒s─▒ ├žo─čunlukla kulak enfeksiyonlar─▒ nedeniyle olur Bo─čaz a─čr─▒s─▒ ve ├╝st solunum yollar─▒ndaki rahats─▒zl─▒klar nedeniyle de bebeklerde kulak a─čr─▒s─▒ g├Âr├╝lebilmektedir. Bebekler hastaland─▒─č─▒nda kulak zar─▒n─▒n arkas─▒nda kadar yay─▒lan enfeksiyonlar bebe─čin kula─č─▒n─▒n a─čr─▒mas─▒na neden olabilir Bolbol emzir ama mutlaka bir Dr g├Âster can─▒m damla vs verir rahatlamas─▒ i├žin

1 Like

Ne kadarl─▒k bebe─činiz ?

Bebeklerde kulak a─čr─▒s─▒ genellikle ├╝st solunum yolu enfeksiyonlar─▒yla ili┼čkilidir ve genellikle 6 aydan itibaren ortaya ├ž─▒kabilir. Ancak her bebekte farkl─▒l─▒k g├Âsterebilir, bu nedenle herhangi bir endi┼čeniz varsa sa─čl─▒k profesyoneli ile ileti┼čime ge├žmek ├Ânemlidir.

1 Like

Her banyodan sonra kanfara ya─č─▒yla masaj yapard─▒m hafif

1 Like

Biz daha hi├ž ya┼čamad─▒k kula─č─▒n─▒ a─čr─▒d─▒─č─▒n─▒ nas─▒l anlad─▒n─▒z

1 Like

Banyo yapdirdim dun ve kulagina du kacdi o yuzden agrimaya basladi kulagina el vurdukda cok kotu agliyor ordan anladim kulagi agridigini

1 Like

H╔Ör a─člad─▒─č─▒nda kula─č─▒n─▒ elledinizmi? Elleyincede a─čr─▒ gele biliyor diye duymu┼čtum

1 Like

Iltihap olsa kulaginda sari irin cikar. Fitil ver bebegin 60 ml Ozel bi lamba ile bakmasi lazim. Ama kendiliginden geciyo zaten Icmesine odaklan kurumasin.